www.kopos.lt
Atnaujinta 2016-05-29

Naujienos: | Nuomos pasiūlymai | Atnaujinta nakvynė | Parko informacija | Pramogos | Renginiai |

Naujausi nuomos pasiūlymai – Nidoje, Preiloje, Pervalkoje, Juodkrantėje, Palangoje


Nakvynė Kuršių nerijos kurorte Neringoje

Ramioje Nidos dalyje nuomojamas naujas butas "Kopų vėtrungėse" – INFO Nr. 07631

Rami Šiaurinė Nidos dalis - ideali vieta poilsiui ir meditacijai, vasarojimui ir atostogoms bet kuriuo metų laiku. Kopų vėtrungių būstas tinka bet kokio amžiaus žmonėms, vertinantiems subtilų ir ramų Kuršių Nerijos grožį. Butas yra 1 aukšte, dviejų kambarių su didele terasa jaukiems vakarams.

2 kambariai 5 miegamos vietos

Buto per du aukštus mediniame name nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04013

Poilsis Juodkrantėje! Nuomojamas butas mediniame name, per du aukštus Juodkrantėje, Ievos kalno gatvėje. Tai 3 kambarių butas, kuriame gali apsistoti 4 - 5 asmenys. Šalia namo sodelis su pavėsine, lauko baldais, kur puikiai galite praleisti laiką.

4 kambariai 2+1+1+1 miegamos vietos

Buto su lauko terasa nuoma Nidoje Urbo kalno papėdėje – INFO Nr. 08142

Siūlome Jums praleisti atostogas ar savaitgalius Nidoje, Urbo kalno papėdėje, netoli švyturio nuomojamame dviejų kambarių bute su lauko terasa, kuris randasi naujai renovuoto namo cokoliniame aukšte. Vienu metu pas mus gali ilsėtis 5 asmenys.

2 kambarys 2+2+1 miegamos vietos

Buto "Aušra 2" nuoma ramioje vietoje, šalia Nidos senamiesčio – INFO Nr. 00822

Nuomojamas privatus 1 kambario butas Nidos centre, už ligoninės prie vaikų darželio. Butas yra pirmame namo aukšte su atskiru įėjimu, šalia pušyno parkas. Vienu metu pas mus gali ilsėtis 4 asmenys. Mūsų vėsus butas karštą vasarą Jums bus tikra palaima!

1 kambarys 2+2 miegamos vietos

Buto "Aušra" nuoma ramioje vietoje, šalia Nidos senamiesčio – INFO Nr. 00821

Tai naujame name pirmame aukšte dviejų kambarių su balkonais, atskiromis vonios ir WC patalpomis, butas, iš kur pro langus dvelks pušų kvapas. Vienu metu pas mus gali ilsėtis 4-5 asmenys. Mūsų vėsus butas karštą vasarą Jums bus tikra palaima!

2 kambariai 2+1+1+1 miegamos vietos

Poilsis 2 asmenims - vieno kambario buto nuoma Juodkrantės kurorte – INFO Nr. 04351

Siūlome Jums išsinuomoti vieno kambario dvivietį butą, ramiame Juodkrantės kurorte. Bute yra viskas, kas reikalinga Jūsų poilsiui: miegamasis, atskira virtuvė, higienos kambarys su dušo kabina, prausykle ir WC. Pro buto langus atsiveria įspūdingas vaizdas į Ievos kalną.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Poilsis 4 asmenų šeimai - dviejų kambarių buto nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04352

Siūlome Jums išsinuomoti dviejų kambarių 3-4 vietų butą Juodkrantėje. Bute yra miegamasis-svetainė su išėjimu i erdvų balkoną. Pro langus pietinėje dalyje atsiveria vaizdas i marias ir natūralų mišką. Butas yra 3 aukštų name Ievos kalno gatvėje, Juodkrantės centre prie miško.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Poilsis Juodkrantėje, sename žvejo name įrengtame bute "Eugenijus" – INFO Nr. 04341

Butas "Eugenijus" įrengtas sename žvejo name prie pagrindinės gatvės. Pro langus matyti nuostabus Kuršių marių vaizdas. Butas yra įrengtas per du aukštus. Butas skirtas 4-5 asmenims. Prie namo yra vieta vienam automobiliui.

3 kambariai 2+1+1+1 miegamos vietos

Poilsis Juodkrantėje, ramioje vietoje prie miško, bute "Birutė" – INFO Nr. 04342

Juodkrantėje visus metus nuomojamas butas "Birutė" įrengtas daugiabučiame name, ramioje vietoje prie miško, šalia viešbučio "Eglių slėnis". Teritorija aptverta. Šalia namo yra automobilių stovėjimo aikštelė.

2 kambariai 2+1 miegamos vietos

Poilsis Juodkrantėje, apartamentų tipo jaukiame bute "Vidmantas" – INFO Nr. 04343

Butas "Vidmantas" įrengtas p/n "Ąžuolynas" pastatų komplekse (poilsio namams nepriklauso). Atskiras įėjimas. Kitapus pastato - laiptai ir pėsčiųjų takas per mišką iki jūros. Vieta automobiliui rakinamoje aikštelėje.

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

Pigiai nuomojami kambariai Nidoje su nuostabiais vaizdais į marias – INFO Nr. 00399

Jūsų laukia pigi nuoma ir geras poilsis Nidoje kotedžiniame name, G. D. Kuverto gatvėje. Namas stovi 30 m iki Kuršių marių. Šalia namo, ant marių kranto veikia kavinė "Pastogė". Jeigu Jus vertinate ramybę ir gerą poilsį, Jums tikrai patiks pas mus!

2 kambariai 3 ir 4 miegamos vietos

Vieno kambario buto nuoma atokiau nuo Nidos centro – INFO Nr. 01141

Nuoma Nidoje visus metus - šiaurinėje Nidos dalyje, Purvynės gatvėje, atokiau nuo centro nuomojamas 1 kambario butas su visais patogumais. Namas stovi vos už 50m. nuo Kuršių marių. Šalia namo yra poilsio vieta su lauko baldais.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Dviejų kambarių buto su balkonu nuoma Nidos senamiestyje – INFO Nr. 07760

Visus metus kviečiame nuomotis (apsigyventi) mūsų jaukiame ir erdviame 2 kambarių bute su balkonu, kuris yra Taikos gatvėje - Nidos senamiestyje, šalia pagrindinės / centrinės miesto aikštės, Kuršių marių bei populiariausių laisvalaikio ir rekreacijos zonų.

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

Nidoje nuomojamas 3 kamb. butas "Audra" su atskiru įėjimu – INFO Nr. 01700

Nuostabaus pušyno apsuptyje nuomojamas privatus butas name netoli Kuršių marių. Tai pirmame aukšte įrengtas butas su atskiru įėjimu ir vaizdu į pušyną. Šalia namo lauko poilsio vieta, kur stovi lauko baldai (yra ir laužavietė) bei sūpuoklės su karstynėmis vaikams.

3 kambariai 2+2+2(+2) miegamos vietos

Nidoje nuomojamas 1 kamb. butas "Pas Dangirą" cokoliniame aukšte – INFO Nr. 06940

Jūsų nuostabios atostogos Nidoje. Nuomojamas privatus vieno kambario butas namo cokoliniame namo aukšte, netoli Kuršių marių. Šalia namo lauko poilsio vieta, kur stovi lauko baldai (yra ir šašlykinė su iešmais) bei sūpuoklės su smėlio dėže vaikams.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Buto nuoma Preiloje, Kuršių marios už 50 m – INFO Nr. 02230

Vasaros sezono metu nuomojamas 2 kambarių butas Preiloje, kuris yra dviaukščio namo antrame aukšte. Kieme šalia namo yra poilsio vieta su lauko baldais. Norintys pasmaližiauti rūkytos žuvies, galės daryti tai kas dieną, nes kaimynas - Kuršmarių žvejys kasdiena rūko šviežią žuvį.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Apartamentų "NORA" nuoma Nidoje su vaizdu į Kuršių marias – INFO Nr. 07880

Nuomojami šeimyniniai 2 kambarių apartamentai "Nora" yra 100 m nuo Kuršių marių pačiame Nidos centre. Pro buto langus atsiveria nuostabi Kuršių marių bei Nidos uosto su jachtomis panorama. Butas su balkonu yra naujai rekonstruoto gyvenamojo namo 3 aukšte.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto nuoma Nidoje šalia pat Nidos švyturys – INFO Nr. 01112

Kviečiame savaitgalius bei atostogas praleisti mūsų visus metus nuomojamame 1 kambario bute, kuris yra dviaukščio namo antrame aukšte. Butas saulėtas (langai į pietus), jaukus ir šiltas. Netoli ant Urbo kalno Nidos švyturys, o už 15 min kelio pėsčiomis pušyno taku ir Baltijos jūra.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Nuoma poilsiui ir atostogoms prie jūros

Nuomojamas kotedžas su židiniu "Prie Ąžuolo" Juodkrantėje – INFO Nr. 04043

Juodkrantėje nuomojamas 3 kambarių kotedžas su židiniu per du aukštus. Svetainėje minkšti baldai, o pro langą nuostabus vaizdas į miesto bažnyčią. Šaltuoju metu laiku vakarus praleisite prie židinio. Virtuvės zona, kartu su mini baru, prie kurio galimybė pavakaroti.

3 kambariai 2+2+2+2 miegamos vietos

Apartamentų nuoma Juodkrantėje "Prie Ąžuolo" – INFO Nr. 04042

Nuomojami dviejų kambarių apartamentai Juodkrantėje. Svetainėse sofos lovos ir sulankstomi foteliai. Atskiri miegamieji kambariai. Kompaktiškos mini virtuvės. Jaukiose verandėlėse – puiki vieta poilsiui, knygos skaitymui. Patogu – saugu laikyti dviračius, vaikiškus vėžimėlius.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

1 kambario buto "Svaja 2" nuoma mansardoje Nidoje – INFO Nr. 07356

Romantiškos atostogos – Nidoje. Nuostabios Kuršių nerijos gamtos apsuptyje kviečiame pailsėti nuo miesto šurmulio ir praleisti vasaros atostogas bei savaitgalius. Nakvosite jaukiame vieno kambario bute, kuris yra Kopų kvartale esančio namo mansardoje.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

3 kambarių buto "Svaja 1" nuoma Nidoje šalia pušyno – INFO Nr. 07355

Vasaros atostogos – Nidoje. Išskirtinės Kuršių nerijos gamtos apsuptyje kviečiame atsipūsti po darbų ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Nakvosite jaukiame trijų kambarių bute, kuris yra Kopų kvartale esančiame trijų aukštų namo trečiame aukšte.

3 kambariai 2+2+2+1 miegamos vietos

Buto "Skruzdynės 2c-15" nuoma Nidoje – INFO Nr. 07920

Jūsų atostogų vieta – Nida, gyvenvietė Kuršių nerijoje, Neringos miesto pietinėje dalyje! Mes kviečiame apsistoti mūsų dviejų kambarių, 38 kv, m. bute 4 asmenims antrame namo aukšte. Klientams pageidaujant galima užsakyti pusryčius šalia esančiame viešbutyje – restorane "Nidos smiltė".

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto nuoma Nidoje šeimai visus metus – INFO Nr. 07660

Atostogos ir savaitgaliai Nidoje, trijų kambarių bute, kuris yra šalia Nidos naujųjų maldos namų. Svetainėje ir dviejuose miegamuosiuose gali ilsėtis po du asmenis, yra 6 miegamos vietos. Vienas miegamasis – su balkonu. Visų kambarių langai – į pietų pusę.

3 kambariai 2+2+2 miegamos vietos

Kambario nuoma 3 asmenims poilsiui Nidoje – INFO Nr. 00377

Nidoje 2 kambarių bute nuomojamas 1 kambarys, kuriame gali apsistoti 3 asmenys. Čia yra viskas, ko reikia kasdieniam gyvenimui. Poilsio kambaryje yra televizorius, įvesta palydovinė televizija, minkštų baldų komplektas ir išskleidžiamas fotelis.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Buto nuoma Juodkrantėje šalia Raganų kalno – INFO Nr. 04150

Poilsiui Neringoje nuomojamas butas su visais patogumais Juodkrantėje. Gyvenamasis plotas (40 kv. m) yra ramioje, gamtos apsuptoje vietoje, prie pat Raganų kalno. Kieme, iš miškelio pusės, yra stalas bei šašlykinė pasisėdėjimui vakarais.

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

Butas "Jums" Nidoje ramioje Kopų gatvėje – INFO Nr. 07650

Kviečiame Jus puikiai paatostogauti vasarą vieno kambario bute, netoli Kuršių marių, tarp Nidos centro ir Parnidžio kopos. Aplinkui gausu kavinių. Jūsų poilsiui yra jaukiai įrengtas kambarys, kuriame gali ilsėtis 2 asmenys.

1 kambarys 1+1 miegamos vietos

Kambario "Alex" nuoma Nidoje – INFO Nr. 07992

Poilsis Neringoje – vasaros metu nuomojamas jaukus kambarėlis 2 asmenims cokoliniame namo aukšte. Mini Butas yra Taikos gatvėje, priešais bažnyčią, arti Nidos centras. Aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais ir kitomis smulkmenomis.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Buto "Kopų 23–15" nuoma Nidoje – INFO Nr. 01245

Maloniai kviečiame apsistoti dviejų kambarių bute, kuris yra ramiame Kopų kvartale, šalia naujųjų Maldos namų. Pro buto langus atsiveria nuostabūs vaizdai. Siūlomame bute gali ilsėtis 4 – 6 asmenys.

2 kambariai 2+2+2 miegamos vietos

Butas Nidoje "Aldona – 1" su terasa ir dideliu kiemu – INFO Nr. 08031

Pabėgti nuo miesto šurmulio į gamtos glėbį ir praleisti romantiškas akimirkas kviečiame ramioje Nidos vietoje esančiame namelyje. Apsuptas pušyno namelis stovi šalia Nidos liuteronų evangelikų bažnyčios, atokiai gatvių, su dideliu privačiu kiemu ir lauko terasa.

1 kambarys 1+1+1 miegamos vietos

Butas Nidoje "Aldona – 2" su balkonu – terasa 2 aukšte – INFO Nr. 08032

Išsiilgusius jaukumo ir romantikos Nidos svečius kviečiame pailsėti apsuptame pušų namelyje, esančiame Pamario gatvėje. Į šią ramybės oazę patenkama pro atskirą įėjimą antrame aukšte. Yra erdvus balkonas / terasa, nuo jo atsiveria gražus vaizdas į pušyną.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Butas "Nojus" Nidoje komfortiškam poilsiui – INFO Nr. 08033

Komfortiškam poilsiui etnografiniame name nuomojamas dviejų atskirų miegamųjų su valgomuoju butas, įrengtas prabangiu, klasikiniu stiliumi, dekoruotas stilingomis venecijietiškomis detalėmis. Laiką malonu leisti šalia namo esančioje terasoje.

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

Buto "Pas Kamilę" nuoma Nidoje – INFO Nr. 06755

Buto nuoma Nidoje Etnografiniame žvejo name su vaizdu į Kuršių marias. Kviečiame Jus savo atostogas praleisti Nidoje!!! Nuomojamas butas Etnografiniame žvejo name ant Kuršių marių kranto. Pro buto langus kasdien galėsite grožėtis nuostabiais marių vaizdais.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Buto "Ieva" nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04291

Nuomojame dviejų kambarių, 4 vietų butą per 2 aukštus, kuriame siūlome Jums praleisti atostogas arba savaitgalius ramiame Juodkrantės kurorte. Bute, šalia pušimis apaugusio Ievos kalno, yra vienas miegamasis kambarys, pereinamas kambarys, virtuvė, dušas ir WC kambarys.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto "Kalnas" nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04292

Nuomojame vieno kambario erdvų, 48 kv. metrų butą mansardoje, kuriame siūlome Jums praleisti atostogas arba savaitgalius ramiame Juodkrantės kurorte. Bute yra vienas didelis kambarys, sujungtas su virtuve, dušo ir WC kambarys. Šalia pušimis apaugęs Ievos kalnas.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Buto "Ievos kalno 14 – 12" nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04282

Dviejų kambarių 4 vietų bute siūlome Jums puikiai praleisti atostogas arba savaitgalius visus metus ramiame Juodkrantės kurorte. Butas yra centrinėje Juodkrantės dalyje Ievos kalno gatvėje. Šalia namo ošia Juodkrantės sengirė.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto nuoma prie jūros Juodkrantėje – INFO Nr. 04250

Poilsis ir atostogos jūros pakrantėje prie pat smėlėtų nerijos kopų. Ypatingas atostogas viename iš ramiausių Kuršių nerijos kurortų – Juodkrantėje siūlome praleisti mūsų trijų kambarių, 5 miegamųjų vietų, bute, prie pat Baltijos jūros (jūra už 40 m.).

3 kambariai 2+1+1+1 miegamos vietos

Buto "Taikos 7 – 2" nuoma Nidos centre ramioje vietoje – INFO Nr. 08020

Visus metus kviečiame apsigyventi mūsų nuomojamame 2 kambarių bute su terasa (50 kv. m – 4 (2+2) miegamų vietų), kuris yra Taikos gatvėje – Nidos senamiestyje, šalia Kuršių marių. Ilsėtis pas mus gera šeimai, mėgstančiai ramybę ir gamtą.

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

Apartamentai "Vaida" nuomai Nidoje – INFO Nr. 06860

Poilsiui Nidoje, Taikos g. 6, nuomojame dviejų aukštų, trijų kambarių apartamentus, pro kurių langus matysite Kuršių marias. Rytinį kavos ar arbatos puodelį su malonumu išgersite apartamentuose esančioje terasoje, kurioje Jūsų lauks patogūs pinti baldai.

3 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Butas "ZEN" – Šeimyniniai apartamentai Nidoje – INFO Nr. 08010

Šeimyniniai 2 miegamųjų apartamentai Nidoje – išnuomojamas jaukiai įrengtas 2 kambarių butas su įspūdingu vaizdu į Kuršių marias ir Nidos uostą, su visais patogumais įsikūrę pačioje Nidos širdyje, šalia savivaldybės. Butas su dideliu balkonu.

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

Buto "Smiltė" nuoma Nidoje – INFO Nr. 07260

Kviečiame vasaros atostogas praleisti Kuršių Nerijoje jaukiame 2 kambarių (40 kv. m) bute, 2 aukšte, pačiame Nidos centre. Čia Jūs rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams. Šalia namų yra pušynas, visai šalia – Kuršių marios.

2 kambariai 2+1+1+1 miegamos vietos

Buto "Taikos 22 – 14 (Marios)" nuoma Nidoje – INFO Nr. 07963

Nuostabi ir viliojanti Nidos gamta kviečia poilsiauti ir siūlo švarų, švelnaus smėlio jūros paplūdimį ir prie Kuršių marių nusidriekusių gintarinių kopų grožį. Tai Jūsų – vasaros atostogos, poilsis prie jūros Nidoje. Nakvynei nuomojamas vieno kambario butas.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Vieno kambario buto "Pamario 33 – 1/2" nuoma – INFO Nr. 00802

Vasaros atostogas siūlome praleisti Kuršių nerijoje, Nidoje, Pamario gatvėje. Šalia namo yra poilsio vieta su lauko baldais, kur galima papusryčiauti, papietauti, išsikepti kepsnį ar šašlyką ant žarijų. Ypač čia malonu pavakaroti prie aromatingos arbatos puodelio.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Vieno kambario buto nuoma "Pamario 33 – 1/3" – INFO Nr. 00803

Atostogas vasarą siūlome praleisti Kuršių nerijoje, Nidoje, Pamario gatvėje. Iš kambario yra išėjimas į poilsio vietą kiemelyje, kur stovi lauko baldai. Čia galima papusryčiauti, papietauti, išsikepti kepsnį ar šašlyką ant žarijų. Yra kepsninė ir šašlykinė.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Buto "Pušynas" nuoma Nidoje – INFO Nr. 01121

Poilsis Nidoje šalia pušyno. Išnuomojamas privatus dviejų miegamųjų su svetaine butas netoli Nidos centro. Tai pirmame aukšte naujai įrengtas (63 kv.m.) butas apsuptas gražios aplinkos, o netoli namo už keliolikos žingsnių yra takas vedantis prie jūros.

3 kambariai 2+2+1+1 miegamos vietos

Poilsis, atostogos ir nuoma pajūryje

Kotedžo nuoma Nidoje "Pas Edgarą 2" – INFO Nr. 01692

Nuomojamas kotedžas netoli Kuršių marių (50 m.), kurį nuo marių skiria gražus pušynas. Šalia kotedžo kiemelyje lauko poilsio vieta su lauko baldais, o šašlykinėje galima išsikepti šašlykus ar pašildyti dešreles. Yra vieta kur galima saugiai laikyti dviračius.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Kotedžo "Purvynės 87 – 24" nuoma Nidoje – INFO Nr. 00622

Poilsis prie jūros Nidoje – Kuršių nerijos perle. Kviečiame apsigyventi mūsų nuomojamame 3 kambarių kotedže (2012 m. statyba), kuris yra Purvynės gatvėje, visai netoli Kuršių marių.

3 kambariai 2+2 miegamos vietos

Nuomojamas kotedžas Nidoje "Gustas" – INFO Nr. 01722

Visus metus nuomojamas 2012 m. įrengtas kotedžas "Gustas" Pamario gatvėje. Atvykę į Kuršių nerijos didžiausią kurortą – Nidą praleisti saulėtas vasaros atostogas, mus rasite Nidoje. Poilsis didžiausiame Kuršių nerijos kurorte.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Nuomojamas butas "Kopų g. 3 – 9" Nida Neringa – INFO Nr. 00390

Buto nuoma Nidoje su jaukiais poilsio kambariais – šalia pušynas, netoli Kuršių marios. Dviejų miegamųjų kambarių su svetaine butas yra netoli Nidos centro ir senamiesčio. Pro langus iš svetainės matosi Kuršių marios ir pušynas (iki marių apie 50 m.).

3 kambariai 2+2+2 miegamos vietos

Nuomojamas 2 kambarių butas Nidos centre – INFO Nr. 07160

Buto nuoma Nidoje Jūsų poilsiui ištisus metus. Jūsų poilsiui nuomojame 2–jų kambarių butą Nidos centre, Taikos gatvėje. Svečius aprūpiname patalyne, rankšluosčiais. Atsinaujinome! Linkime nepakartojamo poilsio Nidoje.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Nuomojama dailininkų studija – butas Juodkrantėje – INFO Nr. 04330

Sveiki atvykę į dailininkų studiją – 2 kambarių butą su židiniu, antrame mūrinio namo aukšte, Gintaro įlankoje, Juodkrantėje. Čia rasite visus patogumus, jaukių namų šilumą. Sodelyje–patogi vieta vakaroti (yra stalas ir suolai).

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

Nuomojamas butas "Kalno g. 24a–15" Juodkrantėje – INFO Nr. 04370

Poilsis prie jūros. Buto nuoma Juodkrantėje, šalia einantis Žaliasis kelias nuves Jus iki pat jūros. Juodkrantės kurorte nuomojamas 2–jų kambarių, per du aukštus butas. Butas yra su jaukia lauko terasa prie namo, centrinėje Juodkrantės dalyje, Kalno gatvėje.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto "Inkilas 2" nuoma Nidoje – INFO Nr. 06482

Poilsis prie Baltijos jūros Nidoje labai gražioje vietoje – pušynais apsuptoje Kopų gatvėje. Kviečiame apsigyventi mūsų nuomojamame 2 kambarių bute, kuris 2012 m yra naujai renovuotas. Apsigyvenę čia Jūs rasite viską ko reikia ramiam poilsiui ir vasarą ir žiemą.

2 kambariai 2+1+1+1 miegamos vietos

Buto "Inkilas 1" nuoma Nidoje – INFO Nr. 06481

Poilsis Nidoje prie Baltijos jūros labai gražioje vietoje – Kopų gatvėje apsuptoje pušynais. Vasaros sezono metu kviečiame apsigyventi mūsų nuomojamame trijų kambarių bute. Apsigyvenę čia Jūs rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams.

3 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Buto "Edita – Nida" nuoma Nidoje – INFO Nr. 06485

Poilsis prie Baltijos jūros Nidos centre. Ištisus metus nuomojamas 2 kambarių butas, erdvi svetainė ir virtuvė yra vienoje erdvėje, kitame kambaryje miegamasis. Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais. Nuomojantis ilgesniam laikui taikomos nuolaidos.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Nuomojamas butas "Sanlana" Nidoje – INFO Nr. 06980

Nidos centre, Taikos gatvėje, trečiame namo aukšte nuomojamas 2–jų kambarių butas su vaizdu į pušyną ir Kuršių marias. Butas yra pačiame miestelio centre. Netoli prekybos centras, kavinė "Kuršis", turizmo informacijos centras "Agila". Pėsčiomis iki jūros 20–30 min.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Nuomojamas vieno kambario butas Pervalkoje – INFO Nr. 03170

Butas įrengtas 2011 m. pastatytoje žvejo namo tipo viloje. Butas pirmame namo aukšte, langai į kiemo pusę, šiltą vasaros vakarą smagu pasėdėti lauke. Šalia namo daug erdvės bei žalumos. Laukiame Jūsų atvykstant pas mus!

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Nuomojamas 3 aukštų kotedžas Nidoje – INFO Nr. 07060

Nuomojamas trijų kambarių (kiekvienas skirtingame aukšte) kotedžas Nidoje. Mums rūpi Jūsų geras poilsis, todėl stengiamės sudaryti kuo geresnes sąlygas. Laukiame Jūsų ir tikimės, kad pailsėję Nidoje atgausite jėgas ir džiaugsitės mus aplankę.

3 kambariai 2+2+1+1 miegamos vietos

Poilsis "Pas Rasą" Juodkrantėje – INFO Nr. 04490

Nuomojamas dviejų kambarių 4 vietų butas su dideliu atviru balkonu į pušyno pusę ir poilsio zona. Šis butas siūlomas Jums praleisti nuostabias vasaros atostogas ramiame Juodkrantės kurorte, pasidžiaugti poilsiu Neringoje.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Nidoje nuomojamas jaukus butas "Laura" – INFO Nr. 01332

Kviečiame vasaros sezono metu apsigyventi mūsų nuomojamame 1 kambario bute, kuris yra rąstiniame žvejo name, ant Kuršių marių kranto. Sodelyje yra lauko baldai. Yra kepsninė, iešmai. Ilsėtis pas mus gera šeimai, mėgstančiai ramybę ir gamtą.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Vieno kambario butas "Vincas" Juodkrantėje – INFO Nr. 04072

Poilsio patalpos nuoma Juodkrantėje miško paunksmėje, prie pat "Raganų kalno", kuriuo pasivaikštant galima nukeliauti iki pat jūros. Įėję patenkate į bendroje erdvėje išplanuotas valgomojo ir poilsio erdves, kur miegamasis atskirtas sienine pertvara su dideliu langu.

1 kambarys 2+2 miegamos vietos

Butas Nidos centre prie savivaldybės aikštės – INFO Nr. 07080

Vasaros sezono metu poilsiui išnuomojamas 2 kambarių butas Nidos centre. Butas yra pirmame namo aukšte su 2 poilsio kambariais ir ideliu įstiklintu balkonu, su geru vaizdu į savivaldybės aikštę, kurioje vasarą dažnai galima stebėti įvairius šventinius renginius.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Savaitgaliai pajūryje ir nuoma poilsiui

Nuomojami apartamentai Pervalkoje – INFO Nr. 03150

Apartamentai per 2 aukštus atnaujintame kotedže ant marių kranto. Apartamentai yra šviesūs, su kondicionieriumi, ant visų langų tinkleliai nuo vabzdžių. Pirmame apartamentų aukšte yra balkonas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Kuršių marias.

3 kambariai 2+2+2 miegamos vietos

Buto nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04240

Jaukioje ir ramioje vietoje prie miško nuomoju dviejų kambarių butą su atskiru įėjimu, lauko terasa ir baldais. Bute rasite viską ko reikia Jūsų poilsiui. Šiame bute patogiai gali ilsėtis 4 asmenys. Šalia namo rasite vietą pastatyti savo automobiliui.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto – apartamentų nuoma Šventojoje – INFO Nr. 38888

Vasaros atostogoms prie Baltijos jūros nuomojamas 2 kambarių butas – apartamentai ramiame Šventosios kurorto kampelyje, Mokyklos gatvėje. Butas šiuolaikinio stiliaus name pirmajame aukšte su medine terasa lauke, šalia Baltijos jūros kopos. Išėjimas prie jūros, tiesiai per kopą.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Kambarių nuoma Nidoje – INFO Nr. 07470

Kuršių nerijos kurorte Nidoje, ypač ramioje Skruzdynės gatvėje pirmame aukšte nuomojami trys kambariai, su atskirais išėjimais tiesiai į buto privatų kiemą. Kambariuose gali apsistoti po keturis žmones. Šalia namo yra garsaus vokiečių rašytojo Tomo Mano muziejus.

1 kambarys 2+2 miegamos vietos

Vieno kambario buto nuoma Nidoje – INFO Nr. 00841

Šviesioje palėpėje, su vaizdu į pušyną bei pro jo viršūnes boluojančią Parnidžio kopą, įrengtas kompaktiškas vieno kambario butukas, skirtas jaukiam dviejų žmonių poilsiui. Namas beveik pačiame Nidos centre, tačiau nuo miesto atskirtas jaukiu pušų miškeliu.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Buto nuoma Nidoje Kopų kvartale – INFO Nr. 00840

Erdviame dviejų kambarių bute rasite visko ko reikia pilnaverčiam komfortiškam poilsiui – jūsų patogumui įrengti du atskiri kambariai: erdvus miegamasis ir saulėta patogi svetainė. Pastogėje įrengtas erdvus balkonas su lauko baldų komplektu, kuriame atsiveria puikus vaizdas į Kuršių marias bei pušyną.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto nuoma Juodkrantėje – INFO Nr. 04480

Namas Juodkrantės centre, šalia miško. Nuomojame 2 kambarių butą Juodkrantėje visus metus. Yra įėjimas į balkoną, kuriame yra staliukas ir viena miegama vieta. Yra kiemelis, galima čia pat pasikurti šašlykinę.

2 kambariai 2+2+2+1 miegamos vietos

Svečių namai "Pakrantė" Smiltynėje – INFO Nr. 40010

Maloniai kviečiame pailsėti svečių namuose, kurie yra šalia jūros Smiltynėje. Mes galime Jums pasiūlyti keturis erdvius ir patogius numerius: kiekviename iš jų yra tualetas ir dušas. Ši vieta įpatinga – iki jūros 200 metrų, iki Klaipėdos – vos kilometras.

4 kambariai 2+3+4+1 miegamos vietos

Buto "Sana" nuoma Nidoje – INFO Nr. 01150

Nidos centre, ketvirtame namo aukšte nuomojamas butas su vaizdu į Nidos mažųjų laivų ir jachtų prieplauką. Iš balkono atsiveria Kuršių marių panorama. Vakare galite stebėti kaip mėnuo tiesia per marias spindintį taką. Ryte nepramiegokite ugninių saulėtekių.

1 kambarys 2+2 miegamos vietos

Apartamentų – studijos nuoma Pervalkoje – INFO Nr. 03060

Išnuomojami jaukūs naujai įrengti studijos tipo apartamentai Pervalkoje pirmame aukšte su kiemeliu, kuriame – lauko baldai ir kepsninė. Miegui skirta patogi dvigulė lova, papildomai pastatoma sudedama lovelė su medinėmis grotelėmis. Aplink – nuostabi Kursiu Nerijos gamta – marios, pušynas.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Buto nuoma Nidoje, Taikos gatvėje – INFO Nr. 07640

Atostogas ar savaitgalius kviečiame praleisti mūsų nuomojamame dviejų kambarių bute. Namas yra naujai renovuotas 2010 m. Iš vieno kambario yra išėjimas į įstiklintą didelį balkoną. Artimiausioje kavinėje galima užsisakyti pusryčius bei pietus.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Buto Taikos gatvėje nuoma, Nida – INFO Nr. 07200

Atostogos ir poilsis prie jūros Nidoje visus metus. Siūlome Jums praleisti atostogas ar savaitgalius nuomojamame dviejų kambarių bute, kuris randasi pačiame Nidos centre renovuotame name. Virtuvė – valgomasis su balkonu ir puikiu vaizdu į Nidos Maldos namus ir pušyną.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Buto nuoma kotedže Nidoje – INFO Nr. 06020

Nidos šiaurinėje dalyje, Purvynės g. šalia Kuršių marių stovinčiame kotedžiniame name nuomojame dviejų kambarių butą (antrame aukšte į pušyno pusę). Terasoje lauko baldai Jūsų poilsiui. Nuo kotedžo minutė kelio iki Kuršių marių ir maždaug 20 min. iki Baltijos jūros.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

 

Naujienų archyvas - 2010-2011

Į viršų

Apgyvendinimo informacijos paieška Išsami paieška


Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Apgyvendinimas atostogos poilsis nuoma naujausi nuomos pasiūlymai Kuršių nerijoje Nida Neringa ir poilsis prie jūros Palangoje