www.kopos.lt
Atnaujinta 2016-05-29

Naujienos: | Nuomos pasiūlymai | Atnaujinta nakvynė | Parko informacija | Pramogos | Renginiai |

Atsinaujinome! Pagerinta poilsio kokybė – Nidoje, Preiloje, Pervalkoje, Juodkrantėje


Kokybiškas poilsis Kuršių nerijos kurortuose

Buto "Taikos 22 – 14 (Jūra)" nuoma Nidoje – INFO Nr. 07964

Ramybe alsuojanti Nidos gamta kviečia poilsiauti ir siūlo švariausią orą Lietuvoje, iškvėpintą pušynų aromatu ir gintarais išpuoštos jūros gaiva. Tai Jūsų – vasaros atostogos, poilsis prie jūros Nidoje. Nakvynei nuomojamas vieno kambario butas.

1 kambarys 3 miegamos vietos

2 kambarių buto "Dana" nuoma Nidoje arti centro – INFO Nr. 01610

Vasaros metu nuomojamas sutvarkytas privatus butas arti Nidos centro. Butas dviejų kambarių (svetainė ir miegamasis, bei palėpė) su erdvia šiuolaikine virtuve. Vienu metu pas mus gali ilsėtis 4-6 asmenys. Nuomojamajame bute rasite viską, kas reikalinga Jūsų poilsiui.

2 kambariai 2+2+1+1 miegamos vietos

2 kambarių buto 5 asmenims nuoma Nidoje, Skruzdynės g. – INFO Nr. 06750

Abu kambariai į Kuršių marių pusę, kur pro langus matosi nuostabūs Kuršių marių vaizdai. Vienu metu pas mus gali ilsėtis iki 5 asmenų. Atostogų metu mėgausitės Nidos pušynų aromatu, gintarinio pajūrio su smėlėtais paplūdimiais teikiamais malonumais.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Nuomojamas kambarys dviems Kotedže "Joana - 1A" Nidoje – INFO Nr. 01541

Antrame kotedžo aukšte nuomojamas dvivietis kambarys su atskiru dušu ir erdvia terasa. Iš terasos gražus vaizdas į marias, kurioje malonu leisti ilgus tingius atostogų vakarus Nidoje. Namas - kotedžas yra 100 m. nuo Kuršių marių kranto, G.D. Kuverto gatvėje Nidoje.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Nuomojamas butas - apartamentas Kotedže "Joana - 1B" Nidoje – INFO Nr. 01542

Nuomojamas dvivietis apartamentas su didele terasa, atskiru dušu antrame kotedžo aukšte. Šalia jo yra patalpa palėpėje su 1 miegama vieta. Terasa su lauko poilsio baldais, iš kurios matosi Kuršių marios. Namas - kotedžas yra 100 m. nuo marių kranto.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Nuomojamas butas - apartamentas Kotedže "Joana - 1C" Nidoje – INFO Nr. 01543

Nuomojamas didelis apartamentas su atskiru įėjimu, atskiru dušu, su židiniu (šiltas pavasarį ir rudenį) pirmame kotedžo aukšte. Apartamente - mini virtuvėlės erdvė. Kieme poilsio vieta su lauko baldais. Namas - kotedžas yra 100 m. nuo marių kranto.

1 kambarys 2 miegamos vietos

Nuomojama patalpa "Joana - 01" namo cokoliniame (0) aukšte Nidoje – INFO Nr. 00541

Kotedžiniame name 100m. nuo Kuršių marių nuomojama 1 kambario nedidelė atskira patalpa su atskira vonia, WC namo cokoliniame (0) aukšte. Jūsų poilsiui dvigulė lova, virtuvėlė, higienos kambarys. Įėjimas atskiras laipteliais žemyn, izoliuotas, suteikia privatumo.

1 kambarys 2 miegamos vietos

2 kambarių buto "Švyturio papėdė" nuoma Nidoje šalia švyturio – INFO Nr. 01290

Nuomojamas privatus butas netoli Nidos centro, šalia švyturio. Butas dviejų kambarių bei kompaktiška virtuve, o vonia ir WC vienoje patalpoje. Vienu metu pas mus gali ilsėtis 4(+1) asmenys. Kviečiame Jus pailsėti "Švyturio papėdėje" Nidoje.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Buto nuoma "Prie jūros Juodkrantėje" išskirtinėje vietoje – INFO Nr. 04140

Ypatingas atostogas viename iš ramiausių Kuršių nerijos kurortų - Juodkrantėje siūlome praleisti mūsų dviejų kambarių, 5 miegamųjų vietų, bute ant jūros kranto. Pro buto langus matosi Baltijos jūra! Prie namo tarp pušų yra poilsio vieta su lauko baldais.

2 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

Buto "Jonas" nuoma pačiame Nidos centre – INFO Nr. 01020

Kviečiame Jus praleisti vasaros atostogas pačiame Nidos centre. Nuomojami trys kambariai su balkonu, virtuve, vonios kambariu ir WC, kur gali poilsiauti iki 5 asmenų. Yra vieta laikyti dviračius rakinamoje patalpoje.

3 kambariai 2+2+1 miegamos vietos

3 kamb. bute Nidoje nuomojamas jaukus atskiras dvietis kambarys – INFO Nr. 01440

Trijų kambarių bute nuomojamas nedidelis, bet labai jaukus kambarys vienam arba dviems asmenims. Čia pat tik Jums skirtas san. mazgas ir WC. Pro kambario langą matosi gražus vaizdas į Kuršių marias, nerijos mišką ir Nidos gyvenvietę.

1 kambarys 2 miegamos vietos

3 kamb. bute Nidoje nuomojamas atskiras jaukus keturvietis kambarys – INFO Nr. 01450

Trijų kambarių bute nuomojamas kambarys. Čia rasite viską, kas reikalinga poilsiui ir kasdieniniam gyvenimui 4 asmenims. Greta įrengtas atskiras san. mazgas su dušo kabina ir WC. Namas stovi netoli Kuršių marių, šalia pušynas.

1 kambarys 2+2 miegamos vietos

Nidoje nuomojamas keturvietis kambarys cokoliniame namo aukšte – INFO Nr. 01460

Jūsų poilsiui siūlome cokoliniame namo aukšte įrengtą kambarį su visais patogumais bei mini virtuve. Kambaryje yra TV, dvi sofos - lovos, vakare pavirstančios dvigulėmis lovomis. Iki centro - 100 m, Kuršių marių - 50 m, Parnidžio kopos - 300 m.

1 kambarys 2+2 miegamos vietos

Apartamentų nuoma Pervalkoje etnografiniame name nendriniu stogu – INFO Nr. 03080

Maloniai kviečiame pailsėti Kuršių Nerijoje, Pervalkos gyvenvietėje. Mūsų nuomojami vieno kambario su prieškambariu apartamentai yra etnografinio stiliaus namo nendriniu stogu pirmame aukšte. Puikiai sutvarkyta aplinka.

1 kambarys 2+1+1 miegamos vietos

Buto nuoma beveik Nidos centre, netoli švyturio – INFO Nr. 06710

Jūsų poilsiui nuomojamas dviejų kambarių butas 4 asmenims beveik Nidos centre, netoli švyturio. Nuomojamo buto privalumas, kad mūsų namas naujai renovuotas ir gerai izoliuotas (nauji langai), tad ramybė Jus lydės visą poilsio laiką.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Poilsiui Nidoje nuomojamas 3 kambarių butas "Audra" – INFO Nr. 01700

Nuostabaus pušyno apsuptyje nuomojamas privatus butas name netoli Kuršių marių. Vienu metu pas mus gali ilsėtis 6(+2) asmenys, įskaitant ir vaikus. Tai pirmame aukšte įrengtas butas su atskiru įėjimu ir vaizdu į pušyną. Šalia namo lauko poilsio vieta.

3 kambariai 2+2+2+2 miegamos vietos

Kotedžo "Pas Žanetą" nuoma Preiloje ramioms atostogoms – INFO Nr. 02040

Ramias atostogas Kuršių nerijoje praleiskite Preiloje. Išnuomojamas 6(+2) miegamų vietų kotedžas yra pusė gyvenamo namo (žvejo namas) su mansarda. Atskiras kiemas, kuriame 2 vietos automobilių parkavimui, poilsio vieta lauke.

3 kambariai 2+2+2+1+1 miegamos vietos

Poilsis Nidoje senoviško, vokiečių statyto namo 1 kambario bute – INFO Nr. 00590

Siūlome vasaros sezono metu ir visus ištisus metus apsigyventi mūsų nuomojamame 1 kambario bute pačiame Nidos centre, senoviško, vokiečių statyto namo 1 aukšte, šalia savivaldybės. Šalia namo poilsio vieta su lauko baldais ramiems vasaros vakarams.

1 kambarys 2+2 miegamos vietos

Kambario nuoma Nidoje dviejų kambarių bute Kopų kvartale – INFO Nr. 06621

Vasaros sezono metu kviečiame apsigyventi mūsų nuomojamuose kambariuose, kurie yra dviejų kambarių bute Nidoje, Kopų kvartale. Šiame trivietyje kambaryje patogiai gali ilsėtis 1-3 svečiai, yra (2+1) miegamos vietos. Pas mus pigu ir gera ilsėtis!

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Kotedže Kuršių marių pakrantėje nuomojamas kambarys mansardoje – INFO Nr. 01642

Kotedže Kuršių marių pakrantėje nuomojamas kambarys su mini virtuve mansardoje - 3 asmenims (atskiras higienos kambarys su dušo kabina ir WC). Kieme - vieta automobilių parkavimui, o lauko terasoje galite išsikepti kepsnį ir maloniai praleisti laiką.

1 kambarys 2+1 miegamos vietos

Poilsis Nidos centre - nuomojamas kambarys kotedže 2 asmenims – INFO Nr. 06133

Nidos centrinėje dalyje įsikūręs kotedžas "Aldona", kuriame nuomojamas kambarys (mini butas) 2 asmenims, mansardoje. Pro visus kambario langus matosi Kuršių marios ir jose plaukiojančios, jachtos. Kieme yra poilsio vieta su lauko baldais.

1 kambarys 1+1 miegamos vietos

Buto nuoma Nidoje poilsiui prie jūros vasaros atostogoms – INFO Nr. 07430

Poilsiui prie jūros vasaros atostogoms kviečiame į Nidą pas mus. Nidos centre nuomojamas jaukus dviejų kambarių butas. Svetainėje, kuri yra vienoje erdvėje su įstiklintu balkonu. Ir šalia miegamojo yra poilsio vieta įstiklinto balkono erdvėje.

2 kambariai 2+1+1 miegamos vietos

1 kamb. su veranda buto nuoma Nidoje ant Kuršių marių kranto – INFO Nr. 06640

Vasaros sezono metu kviečiame apsigyventi mūsų nuomojamame 1 kambario su veranda bute, kuris yra etnografiniame žvejo name ant Kuršių marių kranto. Į butą atskiras įėjimas iš kiemelio. Iki Kuršių marių - tik 15 metrų.

1 kambarys 2+1+1 miegamos vietos

Nuomojamas erdvus dviejų kambarių butas Nidos centre – INFO Nr. 01530

Visus metus siūlome apsistoti erdviame dviejų kambarių bute Nidos centre, Urbo kalno papėdėje. Kuršių marios už 300 m., iki Parnidžio kopos 15 min. kelio pėstute, švyturys netoliese ant Urbo kalno. Vienu metu pas mus gali ilsėtis 4 asmenys.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Nuomojamas butas "Vakaris" Nidoje visus metus – INFO Nr. 07840

Visus metus nuomojame 2 kambarių (2+1 miegamos vietos) butą, Urbo kalno pušyno papėdėje, netoli švyturio. Butas naujai suremontuotas, vakarų pusėje, su erdviu įstiklintu balkonu. Šalia buto lauke yra poilsio vieta su lauko baldais.

2 kambariai 2+1 miegamos vietos

Nuomojamas mansardinis butas "Vaizdas į kopas" Nidoje – INFO Nr. 01140

Naujai įrengtas ir sutvarkytas privatus butas su nuostabiu kopų vaizdu pro langus, arti Nidos centro. Vienu metu pas mus gali ilsėtis keturių asmenų šeima. Čia įrengta oro kondicionavimo sistema (žiemą šildo, o vasarą vėsina ir vėdina patalpas).

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Išnuomojamas jaukus trijų kambarių butas "Viktorija" Nidoje – INFO Nr. 00660

Savo atostogas kviečiame praleisti jaukiame trijų kambarių bute. Šviesus ir erdvus miegamasis kambarys su išėjmu į balkoną. Pro antro miegamojo langą atsiveria Kuršmarių vaizdai. Jauki svetainė su vaizdu į pušyną. Saulėta virtuvė smagiems Jūsų pusryčiams.

3 kambariai 2+2+1+1+1 miegamos vietos

Poilsis Juodkrantėje prie marių - Butas su terasa 2 aukšte – INFO Nr. 04010

Nuomojamas 4 kambarių butas Juodkrantėje, kuriame gali apsistoti 4 - 6 asmenys. Pro miegamojo "Velux" langą matosi Kuršių marios. Šalia namo - automobilio parkavimo vieta. Terasoje malonu pavakaroti, išgerti kvapnios arbatos ar aromatingo vyno taurę.

4 kambariai 2+2+1+1 miegamos vietos

Buto nuoma Nidoje 4 asmenims arba 2 poroms – INFO Nr. 01110

Tvarkingas ir jaukus butas, kuriame rasite viską kas reikalinga poilsiui ir kasdieniniam gyvenimui. Butas pirmame aukšte, po balkonu yra rakinama erdvė, kurioje galite laikyti dviračius. Iki jūros 15 min pėsčiomis per Nidos pušyną.

2 kambariai 2+2 miegamos vietos

Kokybiškas poilsis nuostabiame gamtos kampelyje

 

Į viršų

Apgyvendinimo informacijos paieška Išsami paieška


Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Apgyvendinimas atostogos poilsis nuoma atnaujinti nuomos pasiūlymai Kuršių nerijoje Nida Neringa pagerinta poilsio kokybė