inc

Atnaujinta 2012-12-04

Žmogaus kūno sveikatos atstatymas ir tolimesni sveikos gyvensenos būdai

Apie autorių

Juozas K. užsiima žmonių sveikatos problemų šalinimu septynių netradicinės medicinos gydymo būdų pagalba ir teigia, jog tik tokie metodai gali padėti mums atstatyti ir toliau palaikyti savo sveikatą ir nuotaiką.

Juozas savo laiku kandęs dabartinių gydymo mokslų, bet nusivylė jais ir metė, nes suprato, jog tik vaistais neišgydysi. Vėliau aktyviai sportavo, apsigynė bokso ir sambo imtynių sporto meistro vardus ir svajojo apie sportininko karjerą. Tačiau gyvenimas pakrypo kita linkme. Kurį laiką Juozas dirbo vidaus organuose. Vėliau ėmė fotografuoti turistus, gamtos vaizdus. Su pirmąja žmona buvo atidaręs gintaro parduotuvę, pats gamindamas gintarinius suvenyrus.

Nenusisekus pirmajai santuokai, trukusiai net 25 metus, Juozas vedė antrą kartą.

Manualinė terapija, kuria užsiiminėjo jo antroji žmona, radikaliai pakeitė jo gyvenimą. Tuo metu Juozas negalėjo pasigirti gera sveikata. Per nelaimingą atsitikimą peršautos kojos kelio jis negalėjo sulenkti, kentė skausmus, atsiradusius per sportinės karjeros laikus patirtas traumas, negalėjo normaliai ir visko valgyti be specialių vaistų, kamavo migrena ir stiprūs juosmens ir sąnarių skausmai. Jo žmona, manualistė, padėdavo tik laikinai ir skausmai vėl atsinaujindavo. Štai tada jiedu sujungė 7 terapijas ir kartu atidarė gydomojo masažo kabinetą. Žmonės čia plūste plūdo.

Daug žinių jam suteikė žmona, tačiau Juozas stengėsi jas gilinti ir plėsti savarankiškai, studijuodamas Rusijos, Kinijos, Japonijos ir JAV specialistų gydymo metodus. Net pats pasigamino vakuuminį prietaisą pagal dėstytojų pavyzdį (prancūziškas toks kainuotų apie 100 000 Lt). Šių terapijų ir vakuuminiu gydymu Juozas patikėjo ir ryžosi užsiimti žmonėms pagalbos teikimu, bet tik tada, kai pats susidorojo su ilgai jį kamavusiomis ligomis ir skausmais. Dabar jis kasdien atlieka pratimus pagal senuosius Tibeto vienuolyno užrašus, kad atgimtų ir išliktų visą savo gyvenimą jaunatvišku. Šiandien Juozas – judrus ir sveikas. Teigia, jog jam padėjo tik šis gydymas. Ir ne tik jam. Šios terapijos padeda net tokiems žmonėms, kurie jau sunkiai vaikščiodavo, kentė stiprius kūno skausmus.

Norėdamas geriau pažinti ligonius, tiksliau išsiaiškinti jų sveikatos problemas ir labiau jiems padėti, Juozas su vienu žmogum dirba visas 3 valandas. Dažniausias žmonės į Juozą kreipiasi dėl stuburo išvaržų, migrenos, virškinimo trakto, sąnarių, kvėpavimo takų susirgimų.

Generalinis viso žmogaus kūno valymas susideda iš šių 7 terapijų:


 • Vakuuminė terapija tai kūno audinių išvalymas nuo susikaupusių toksinų vakuuminių prietaisų pagalba;
 • Pilvo organų funkcionavimo atstatymas viscuralinės terapijos pagalba;
 • Storojo žarnyno valymas aparato pagalba ir išmokymas patiems jį valytis namuose;
 • Stuburo tempimas su specialiai tam skirtu prietaisu;
 • Manualinės terapijos ir akupresūros pagalba koreguojamas stuburas;
 • Galvos skausmų pašalinimas kranialinės terapijos ir kaklo slankstelių tempimo aparato pagalba;
 • Odos ir kvėpavimo takų valymas aromatinių garų kapsulėje.


 • Žmogui toks gydymas – sunkus darbas ir stebuklų čia nėra. Reikia ne tik skausmą kęsti, bet ir maistą derinti. Vieno šio gydymo būdo krūvis prilygsta visos savaitės treniruočių fitneso klube krūviui. Juozas teigia, jog visų ligų šaltinis, jei tik tai nėra trauma, yra užterštas organizmas. Išsivalęs žarnyną, inkstus ir kepenis, pasak Juozo, žmogus atgauna sveikatą ir laimę, na ir su gera nuotaika gali tęsti savo gyvenimo kelią.

  Juozas beveik visą savo laiką aukoja tam, kad žmogus taptų sveikesnis, gražesnis ir judresnis. Tai jam suteikia didelį džiaugsmą, kaip ir pabuvojusiems pas jį žmonėms.


  Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas
  Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas
  Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas
  Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas
  Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas Mano angelas

  Juozo Keblio autorinės foto galerijos >>>

  Į viršų

  Informacija šiame straipsnyje skirta bendram susipažinimui. Už informacijos autentiškumą atsako straipsnio autorius, tačiau neatsako už patirtą žalą kilusią pasinaudojus svetainėje pateikta medžiaga. Atsakomybė pilnai tenka informacijos vartotojui. Prieš pradedant praktiškai taikyti aprašytus žmogaus kūno sveikatos atstatymo ir tolimesnės sveikos gyvensenos būdus, rekomenduojame pasitarti su šeimos gydytoju.


  Google
   

  Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
  Virtualios 3D panoramos
  Aktyvus poilsis Jums
  Nidos kempingas
  Kelionės su PegasusTour
  Kalbos praktikos centras
  Vaikiški drabužiai internetu
  Dovanėlės sužadinti aistrą

  Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

  Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

  © Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info