www.kopos.lt
Atnaujinta 2024-06-26

Buto "Kopų 5 – 5/2" nuoma Nidoje – INFO Nr. 00840

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Nuomojamas butas kopų gatvėje Nidoje Svetainė–miegamasis Išskleidžiami minkštasuoliai Pro langą matomas nidos pušynas
Kopų gatvės trečiame namo aukšte naujai įrengta erdvus dviejų kambarių butas ir jauki palėpė. Svetainėje–miegamajame (13 kv.m) yra palydovinė TV, skaitmeninė televizija, bevielis internetas, išėjimas į erdvų balkoną pastogėje. Minkštasuolius prireikus išskleisite į patogias lovas (miegamosios vietos 2+1). Balkone, įrengtame namo pastogėje, (yra lauko baldai) atsiveria puikus vaizdas į Kuršių marias ir pušyną.
šviesus ir jaukus miegamasis su išėjimu į balkoną Bute įrengta skaitmeninė televizija,veikia bevielis internetas Virtuvė – valgomasis Virtuvėje rasite visus reikalingus reikmenis
Miegamajame (14 kv. m – 2 miegamos vietos) yra plati lova, kurią galima išskirti į dvi lovas. Yra išėjimas į erdvų balkoną pastogėje. Miegamajame yra skaitmeninė televizija, darbo stalas, veikia bevielis internetas. Virtuvė – valgomasis. Virtuvėje – valgomajame yra visa reikalinga virtuvės įranga, automatinė skalbimo mašina.
Prieškambaris Bendras įėjimas į butą ir palėpę Vonios kambarys Vonios kambarys
Prieškambaris. Vienas bendras įėjimas butui ir palėpei, tačiau užtikrinamas visiškas privatumas. Vonios kambarys. Dušo kabina ir WC. Vonios kambarys. Praustuvė.

Paros kaina nuo 85€ Balkonas su vaizdu į marias..

Nidoje, nedideliame Kopų gatvės kvartale, pamaryje, beveik pačioje Parnidžio kopos papėdėje Jūsų ramiam poilsiui siūlomi du trečiame namo aukšte esančiame kadaise buvusiame bute visiškai naujai ir šiuolaikiškai įrengti butai – erdvus dviejų kambarių butas ir jaukus vieno kambario butas palėpėje.

Erdviame dviejų kambarių bute rasite visko ko reikia pilnaverčiam komfortiškam poilsiui – jūsų patogumui įrengti du atskiri kambariai: erdvus miegamasis (plati dvigulė lova, kurią galima išskirti į dvi lovas, spintos, televizorius, skaitmeninė TV, darbo stalas) ir saulėta patogi svetainė, esant reikalui, lengvai paverčiama antru miegamuoju (galimos 2 + 1 miegamos vietos; televizorius, skaitmeninė TV). Atskirai nuo kambarių įrengtoje virtuvėje – valgomajame yra visa maisto ruošimui reikalinga įranga, automatinė skalbimo mašina. Vonios kambaryje įrengta dušo kabina, praustuvė, WC. Prieškambaryje – dar viena rūbų spinta. Lietingiems vakarams (tokių, kaip žinia, Nidoje pasitaiko rečiausiai Lietuvoje) ar ramiam pasisėdėjimui puikiai tinka erdvus pastogėje įrengtas balkonas su lauko baldų komplektu, kuriame atsiveria puikus vaizdas į Kuršių marias bei pušyną.

Bute yra bevielis interneto ryšys. Internetu galima naudotis visą parą. Prisijungimui užtenka tik nešiojamojo arba delninio kompiuterio su bevielio (WiFi) tinklo jungtimi. Visus nustatymus sužinosite pas buto savininkus.

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais.

Namo rūsyje yra atskira rakinama patalpa skirta pasidėti Jūsų dviračiams, vaikų vežimėliams, banglentėms – bet kam, ko reikia paįvairinti poilsį pajūryje.

Namas randasi itin patogioje vietoje – beveik pačiame Nidos centre, o kartu nuo miesto atskirtas jaukiu pušų miškeliu. Iki jūros tik 1200 m, iki kopų vos 300 m., o iki Kuršių marių – 50 m.

Jeigu Jums šiame bute per mažai vietos arba važiuojate poilsiauti kartu su gerais draugai ir norite kartu leisti laisvalaikį, siūlome išsinuomoti visiškai šalimais šio buto (vienas bendras įėjimas) esantį vieno kambario butą "Kopų 5 – 5/1" INFO Nr. 00841.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant adresu: Kopų g. 5–5, Nida – Neringa.


Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų nėra galimybės parkuoti automobilius.

Šalia namų poilsio aikštelės nėra.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(2 kamb. – 4 asmenims)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
July 2024
SMTWTFS
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
05-01 - 06-30  -  42 - 65
07-01 - 08-31  -  65 - 125
09-01 - 04-30  -  0 - 55

Rezervacijos mokestį prašome pervesti per 1 dieną nuo susitarimo. Apgyvendinimas nuo 15val. Už kiekvieną papildomą asmenį +10EUR / para. Avansas iki 30% nuo visos sumos. Sąskaitos Nr. LT707300010008228179 Romas Andrusevičius    AB "Swedbank"  


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.+370 687 27784   +370 656 34998   arba el.paštu zandruseviciene@gmail.com     (atsakymas el. paštu gali vėluoti 1–3 paras).

Rezervuojant poilsio laiką, už dvi dienas avansą pervesti į buto savininko (Zinaida Andrusevičienė), atsiskaitomąją sąskaitą.

Sąskaitos Nr. LT707300010008228179   AB "Swedbank"   S.W.I.F.T. HABALT22

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 00840_5-5_2.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus arba sutrumpinus poilsio laiką, avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
butas,nidos pušynas,poilsiui,Nidoje,Parnidžio kopos,nuoma,pajūryje,Neringa