www.kopos.lt
Atnaujinta 2022-07-14

Namelio nuoma Nidoje - puiki poilsio oazė, vertinantiems Nidos grožį

Butas Nidoje "Namelis Nidoje - 2" su balkonu - terasa 2 aukšte - INFO Nr. 08032

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Namelio nuoma Nidoje - puiki poilsio oazė Butas Nidoje su erdviu balkonu - terasa Jaukus namelis šalia pušyno Ramiam miegui ar poilsiui Nidoje
Jaukus namelis šalia pušyno kviečia du išsiilgusius ramybės ir tylos svečius. Jūsų poilsiui siūlomas antrasis aukštas su atskiru įėjimu ir erdviu balkonu / terasa. Besiilsėdami patogiuose balkono/terasos balduose, žvelgsite į istorinę Nidos liuteronų evangelikų bažnytėlę. Ramiam miegui ar poilsiui žiūrint mėgstamas TV laidas, - dvigulė lova.
Čia daug šviesos, kuri patenka pro stoglangius Virtuvės zonoje visa reikalinga maisto gaminimui įranga Higienos kambaryje įrengtas dušas, tualetas Higienos kambaryje įrengta praustuvė su veidrodžiu
Čia daug šviesos, kuri patenka pro stoglangius, langą, stiklines lauko duris. Virtuvės zonoje visa reikalinga maisto gaminimui įranga. Higienos kambaryje įrengtas dušas, tualetas... ...ir praustuvė su veidrodžiu.
Pro stoglangius atsiveria vaizdas į erdvų namelio kiemą Erdviame namelio kieme daug augmenijos Erdviame balkone / terasoje ilsėsitės gamtos apsuptyje Vertinantiems Nidos ramybę ir gamtos grožį
Pro stoglangius atsiveria vaizdas į erdvų namelio kiemą... ...kuriame daug augmenijos. Erdviame balkone / terasoje ilsėsitės gamtos apsuptyje, - visai greta senasis pušynas. Tai puiki poilsio oazė, vertinantiems Nidos ramybę ir gamtos grožį.

Tikrą poilsį ir romantiškas akimirkas kviečiame praleisti ramioje Nidos vietoje - privačiame namelyje.

Išsiilgusius jaukumo ir romantikos Nidos svečius kviečiame pailsėti apsuptame pušų namelyje, esančiame adresu Pamario 33a, Nida. Į šią ramybės oazę patenkama pro atskirą įėjimą antrame aukšte. Yra erdvus balkonas / terasa su lauko baldai, nuo jo atsiveria gražus vaizdas į pušyną ir istorinę Nidos evangelikų liuteronų bažnytėlę.

Šis būstas skirtas patogiam dviejų žmonių poilsiui. Viduje patogi dvigulė lova, su naktiniais staleliais ir šviestuvais, priešais,- TV. Galėsite ramiai atverti langą,- yra tinklelis nuo vabzdžių.

Virtuvėlėje rasite viską, ko reikia maisto ruošimui,- yra elektrinė kaitlentė, elektrinis virdulys, šaldytuvas, kriauklė, indai, puodai, stalo įrankiai. Šalia stalas ir kedės, apšviečiami stoglangių. Valgant malonu žvelgti pro juos ir grožėtis augmenijos vaizdais.

Higienos kambaryje įrengtas dušas, tualetas, praustuvė. Taip pat rasite plaukų džiovintuvą, papildomą lempą damų patogumui, rankšluosčių komplektus.

Atsivežtus daiktus sudėti galima į prieškambaryje esančią komodą ar sukabinti į kabyklą su veidrodžiu.

Tikras malonumas pravėrus duris atsidurti balkone/ terasoje, joje ilsėtis su kavos puodeliu, mėgstama knyga ir klausytis pušyno garsų. Būnant tokioje ramumoje gali įvertinti Nidos grožį, suvokti jos dvasią, pajusti, kaip sustoja laikas...

Atstumas nuo buto iki jūros – 1500 metrų, iki marių – 200 metrų.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Pamario 33A, Nida, Neringa.

Šeimininko galerija

Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(1 kambarys - 2 asmenims)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
July 2024
SMTWTFS
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31   
05-01 - 05-31  -  56 - 56
06-01 - 06-30  -  68 - 68
07-01 - 07-31  -  87 - 87
08-01 - 08-31  -  87 - 87
09-01 - 09-30  -  56 - 56
10-01 - 04-30  -  56 - 56

Švenčių dienomis nuomos kaina kaip piko metu (VII-VIII mėn). Kaina priklauso nuo užsakymo laiko, poilsio trukmės ir žmonių skaičiaus.


Užsakymai priimami tel. +370 611 33251   +370 612 46373   8469 52325 arba el. paštu pajurioperlas@gmail.com   razgai@erdves.lt  

Rezervuojant poilsio laiką pageidaujamas avansas 30 procentų sutartos sumos, kuris pravedamas į sąskaitą: LT087300010008226676   AB Bankas "Swedbank" Aldona Razguvienė   BIC/SWIFT kodas Habalt22

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 08032.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neapmokėjus avanso per 2 paras nuo užsakymo suderinimo, užsakymas anuliuojamas. Neatvykus arba sutrumpinus poilsio laiką avansas negrąžinamas.

Atsiskaitymas išankstinis – pavedimu į nuomininko sąskaitą prieš pat atvykstant arba atvykus į vietą grynaisiais. Jeigu atvyksta poilsiauti daugiau asmenų nei sutarta priimant užsakymą, buto nuomininkas turi teisę imti papildomą mokestį.

Buto savininkas turi teisę reikalauti atlyginti poilsiautojų padarytus nuostolius.

Poilsiavimo metu prašome: nestumdyti baldų, informuoti buto nuomininką apie sugadintus daiktus ar prietaisus, rankšluosčius ir patalynę naudoti pagal paskirtį.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 11:30 val.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

Kiti pasiūlymai — Namelio nuoma Nidoje:

Namelio nuoma Nidoje - puiki poilsio oazė, vertinantiems Nidos ramybę

Butas Nidoje "Namelis Nidoje - 1" su terasa ir dideliu kiemu - INFO Nr. 08031

Pabėgti nuo miesto šurmulio į gamtos glėbį ir praleisti romantiškas akimirkas kviečiame ramioje Nidos vietoje, Pamario gatvėje esančiame namelyje. Apsuptas pušyno namelis stovi šalia Nidos liuteronų evangelikų bažnyčios, atokiai gatvių, su dideliu privačiu kiemu ir lauko terasa. Būste patogu ilsėtis trims svečiams.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

Namelio nuoma Nidoje - komfortiškam poilsiui ir įsimintinoms atostogoms

Butas "Nojus" Nidoje su jaukia terasa poilsiui lauke - INFO Nr. 08033

Komfortiškam poilsiui keturių asmenų šeimai ar dviems poroms yra siūlomas butas "Nojus" etnografiniame name. Tai dviejų atskirų miegamųjų su valgomuoju butas, įrengtas prabangiu, klasikiniu stiliumi, dekoruotas stilingomis venecijietiškomis detalėmis. Laiką malonu leisti šalia namo esančioje terasoje.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

Namelio nuoma Nidoje - puiki poilsio oazė, vertinantiems Nidos grožį

Butas "Vėtrungėlė" Nidoje su jaukia terasa poilsiui lauke - INFO Nr. 08035

Nidos mylėtojams, ieškantiems kokybiško ir romantiško poilsio, siūlome atostogų metu apsistoti jaukiame bute "Vėtrungėlė", įkurtame etnografiniame, žymaus Neringos veikėjo H. Blodės vasarnamyje. Jaukiame mansardiniame būste gali ilsėtis du svečiai (+ vaikutis iki 5 metų). Tai labai šviesus butas.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

       
Šeimininko tinklaraštis

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour