www.kopos.lt

Virtualios panoramos interaktyvus foto žemėlapis 3d turas giga panoramas


Virtualios panoramos ir jų teikiamos galimybės

Virtualios panoramos ir jų teikiamos galimybės

Virtuali apžvalga, foto panoramos, 3D panoramos – yra būdai labai vaizdžiai parodyti erdves.

Kompiuterio ekrane atkuriama 3D vaizdo panorama, kuri lyg apsupa žiūrovą 360 laipsnių kampu. Virtuali 3D panorama, žiūrovui pateikia didesnį kiekį vaizdinės informacijos nei tradicinė fotografija. Panoramą valdydamas klaviatūros klavišais, pele, ar ant panoramos esančiu virtualiu pultu žiūrovas gali pats, pagal savo norą, apsižvalgyti aplinkui, priartinti arba nutolinti įdomų fragmentą ar susikurti vaizdą norimu rakursu. Šios interaktyvios virtualių 3D-panoramų teikiamos galimybės yra svaiginančios.

Žemiau išvardinti 3D panoramų privalumai išskiria jas iš kitų vizualizacijos priemonių. Yra galimybė kelias panoramines nuotraukas susieti "aktyviomis zonomis", kurių pagalba galima pereiti iš vienos 3D panoramos į kitą. Tai vadinami virtualūs turai.

Virtualioje ekskursijoje, taip pat ir kiekvienoje 3D panoramoje, galima patalpinti Flash animaciją, garso ir kitus daugialypės terpės elementus.

Virtualūs turai ir 360° 3D panoramos - efektyvūs būdai pritraukti vartotojų dėmesį įvairiose verslo srityse. Tai gali būti nekilnojamasis turtas ir statyba, viešbučiai ir kurortai, interaktyvus foto žemėlapis, restoranai ir naktiniai klubai, pramogų biznis ir panašiai...

Galima paruošti didelės apimties panoramas, vadinamas Giga panoramomis, kurios labai įtaigiai parodo kraštovaizdį ir jas galima atspausdinti įspūdingų išnatavimų.

Apie virtualių turų ir 3D panoramų peržiūrą

Virtualūs turai ir 3D panoramos gali būti pagamintos naudojant Flash (Flash PAN) arba QTVR (Virtual Reality "QuickTime") technologijas. Svetainėse 3D panoramos žiūrovas pats gali pasirinkti kokiu instrumentu naudotis.


Jei turite verslą ir norite potencialiam klientui ką nors gražiai ir informatyviai parodyti, siūlome pas mus užsisakyti panoramas ar virtualius turus.


Mūsų paruoštos 3D-panoraminės nuotraukos, turai ir Giga panoramos atsidurs ne tik Jūsų svetainėje, o ir lankytojų pamėgtamame bei lankomame projekte www.panoramas.lt


Kreiptis:
Tel. 37052420479
Mob. 37067061887
Kostas Šukevičius

Apie virtualių turų ir 3D panoramų peržiūrą

Į viršų

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Virtualios panoramos interaktyvus foto žemėlapis 3d giga panoramas turas