www.kopos.lt

Kelionių agentūra - Pegasus tour - pažintinės, poilsinės ir egzotinės kelionės


Pegasus tour kelionių agentūra dirba su visais Lietuvos kelionių organizatoriais. Kelionių agentūros rūpestis, kad kelionių organizatorius klientui suorganizuotų kelionę, kurios metu jis patirtų daug gražių įspūdžių bei prisiminimų. Mes galime didžiuotis puikiai savo darbo srities specifiką išmanančiais darbuotojais, dirbančiais mūsų kelionių agentūroje ir šiuo metu savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje.


Aptarnaudami klientus, siekiame pateikti tinkamiausią paslaugą kokybės ir kainos atžvilgiu, suteikti kuo daugiau informacijos apie kiekvieną kelionę ar paslaugą, kad įsigiję kelionę į mūsų kelionių agentūrą norėtumėte sugrįžti ir kitą kartą.


Dirbdami tiek su vietiniais, tiek su gerai pasaulyje žinomais, tarptautiniams tinklams priklausančiais kelionių organizatoriais bei naudodamiesi pasaulinių rezervavimo tinklų sistemomis, Jums parinksime tinkamiausią atostogų variantą, optimaliausią kelionės maršrutą, pasirūpinsime tiek aviakompanijų, tiek traukinių, autobusų ar keltų bilietais bei vizomis. Rezervuosime pageidaujamo lygio viešbučio kambarius bei užsakysime reikalingos klasės automobilį įvairių pasaulio šalių miestuose.


Kelionių agentūros siūlomos paslaugos: Poilsinių ir pažintinių kelionių organizavimas * Tarnybinių kelionių organizavimas * Viešbučių, pervežimų, ekskursijų, užsakymas Lietuvoje ir už jos ribų * Lėktuvų, jūrinių keltų, autobusų ir traukinių bilietų rezervavimas, pardavimas ir pristatymas * Automobilių nuoma * Sveikatos, kelionės ir kitų rūšių draudimai * Vizų tvarkymas.


Kelionių agentūra - Pegasus tour - pažintinės, poilsinės ir egzotinės kelionės

Sėkmingai dirbame Lietuvos turizmo rinkoje!


Į viršų

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Kelionių agentūra Pegasus tour pegasustour pažintinės poilsinės egzotinės kelionės kelionių organizatoriai