www.kopos.lt
Atnaujinta 2015-08-06

Poilsiui Nidoje nuomojamas 3 kambarių butas pirmame aukšte

Buto "Audra" nuoma Nidoje – INFO Nr. 01700

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Poilsiui Nidoje nuomojamas 3 kambarių butas pirmame aukšte Svetainėje minkštas kampas transformuojasi į dvigulę lovą Čia galite ramiai paskaityti įdomią knygą ar pavakaroti Už lango Kuršių nerijos gamtos pasaulis
Butas yra pirmame dviaukščio namo aukšte šalia pušyno. Svetainėje minkštas kampas transformuojasi į dvigulę lovą. Čia galite ramiai paskaityti įdomią knygą ar pavakaroti. Už lango gamtos pasaulis.
Miegamajame patogi dvigulė lova Per TV paklausysite žinių Vaikų kambaryje sofa transformuojasi į dvigulę lovą Kai lietus lis, vaikučiai išgirs dainelę per radiją
Miegamajame patogi dvigulė lova. Čia taip pat per TV paklausysite žinių arba pažiūrėsite įdomias futbolo varžybas. Vaikų kambaryje sofa transformuojasi į dvigulę lovą. Kai lietus lis, vaikučiai gal išgirs ir dainelę per radiją “Ne tau Martynai mėlynas dangus”?
Šalia namo pavėsinė, sūpuoklės ir smėlio dėžė Virtuvėje šeimininkė jausis kaip namuose Pas mus pakankamai vietos jūsų drabužiams Higienos kambaryje praustuvė ir dušas
Šalia namo pavėsinė, sūpuoklės ir smėlio dėžė su žaislais jūsų vaikučiams. Virtuvėje šeimininkė jausis kaip namuose, o sušalus galima ant šildomų grindų ir pasišildyti. Pas mus pakankamai vietos jūsų drabužiams ir kitiems mažmožiams. Higienos kambaryje (3 m2) praustuvė, dušas, o WC kitoje atskiroje patalpoje.

Nuostabaus pušyno apsuptyje nuomojamas privatus butas name netoli Kuršių marių Purvynės g. 63, Nida, Neringa. Butas trijų kambarių (svetainė, du miegamieji, virtuvė bei vonios kambarys). Vienu metu pas mus gali ilsėtis 6 (+2) asmenys, įskaitant ir vaikus. Tai pirmame aukšte įrengtas butas su atskiru įėjimu ir vaizdu į pušyną. Šalia namo lauko poilsio vieta, kur stovi lauko baldai (yra ir laužavietė) bei sūpuoklės su karstynėmis vaikams. Galite atsivežti dviračius ir saugiai juos laikyti kiemelyje prie įėjimo.

Butas nuo Nidos centro apie 2.5 km., nuo jūros 1.2 km., Kuršių marios už 150 – 200 m., o netoli namo už kelių žingsnių pušynas bei didelė vaikų žaidimų aikštelė. Čia Jūs gyvensite gamtos ir ramybės apsuptyje, o automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis nueisite ir į pliažą bei visur, kur tik panorėsite.

Mūsų nuomojamajame bute rasite viską, kas reikalinga poilsiui (šviesolaidinė TEO TV (yra galimybė užsisakyti norimą paslaugų paketą – Viasat Sport ar kt.), Wifi, šaldytuvas, kaitlentė, orkaitė, mikrobangų krosnelė, indaplovė, el. arbatinis, indai, puodai maisto ruošimui bei lygintuvas, lyginimo lenta, dulkių siurblys, džiovyklė, plaukų džiovintuvas, patalynės komplektai ir kitos smulkmenos). Visi langai turi apsauginius tinklelius nuo vabzdžių bei žaliuzes ar roletus.

Jeigu Jums šiame bute nepakanka vietos arba norite šalia vieni kitų apsigyventi kelios šeimos, siūlome išsinuomoti šio namo cokoliniame aukšte esantį 1 kambario butą 3 asmenims INFO Nr. 06940 >>>

Šeimininko galerija

Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(3 kamb. - iki 8 asm.)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
July 2020
SMTWTFS
    01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 
05-01 - 06-30  -  43 - 100
07-01 - 08-31  -  72 - 115
09-01 - 09-30  -  43 - 87

Naujausias buto nuotraukas rasite šeimininko fotogalerijoje.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel. +370 655 33051     arba el.paštu daivafedenko@inbox.lt    

Rezervuojant poilsio laiką, avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą: LT847300010001966771   AB "Swedbank"  

Užsakymai priimami iš anksto pervedant 30% avansą (bet ne mažiau nei dviejų parų nuomos kaina) į paslaugos teikėjo sąskaitą, paslaugos gavėjas – gauna oficialų rezervacijos patvirtinimą.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 01700

Rezervavus butą iš anksto ilgiau negu 10 parų, nuomos kaina mažinama 10% visam rezervuotam poilsio laikui.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 15 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Kiti pasiūlymai — Nuoma Nidoje:

Nidoje nuomojamas butas cokoliniame aukšte su poilsio vietas lauke

Nidoje nuomojamas 1 kamb. butas cokoliniame aukšte – INFO Nr. 06940

Atostogos Nidoje "Pas Dangirą". Nuomojamas privatus vieno kambario butas namo cokoliniame namo aukšte, netoli Kuršių marių Purvynės g. 63. Šalia namo lauko poilsio vieta, kur stovi lauko baldai (yra ir šašlykinė su iešmais) bei sūpuoklės su smėlio dėže vaikams.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

       

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour