www.kopos.lt

Lietvių kalba su Lingua Lituanica - Kalbos praktikos centras


Lietuvių kalba - lotyniškai Lingua Lituanica - yra labai sena ir, anot Teodore S. Truston, „nuostabios sandaros, tobulesnė net už sanskritą ir senąją graikų kalbą, turtingesnė už lotynų ir kur kas subtilesnė už tas visas tris".


Didžiuojamės, kad mūsų kalba iki šių dienų išlaikė daug indoeuropiečių prokalbės ypatybių ir kartu su latvių kalba yra vienintelės gyvos baltų kalbos. Ne paslaptis, kad kartais ji atrodo ir gana sunki, bet mes galime Jums padėti! Mes - tai Kalbos praktikos centras "Lingua Lituanica", kuriam rūpi ir kalba, ir žmogus. Padėdami konkrečiam žmogui, padėsime išsaugoti ir puoselėti savo kalbą. Visi Jūs - lietuviai ir Lietuvos svečiai - esate visada čia laukiami, ypač jei:


norite mokytis lietuvių kalbos * norite tobulinti lietuvių kalbos įgūdžius * norite tobulinti sakytinės ar rašytinės kalbos raišką * norite pasirengti valstybiniam kalbos egzaminui * reikia suredaguoti tekstą * reikia suredaguoti interneto svetainės kalbą * reikia patarimo kalbos klausimais.


Kviečiame mokytis lietuvių kalbos grupėse ir individualiai! Kursai rengiami nuolat!


Lietvių kalba su Lingua Lituanica - Kalbos praktikos centras

Ji - labai graži, daininga ir švelni, neįprasta, egzotinė, įdomi ir unikali, melodinga ir turtinga


Į viršų

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Lietuvių kalba lingualit Kalbos praktikos centras Lingua Lituanica Kursai