www.kopos.lt

Prekės vaikams, drabužėliai kūdikiams, mergaitėms, berniukams

Vaikiškų prekių elektroninė parduotuvė internete

Drabužėliai kūdikiams, mergaitėms, berniukams

Kinderiai.lt – tai vaikiški drabužiai internetu. Čia pirkti patogu ir paprasta. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti NEXT, Early days, H&M, George, Cherokee, F&F, Disney firmos drabužėlių, o taip pat ir ne tokių žinomų firmų drabužėlių, tačiau visi vaikiški drabužiai madingi, stilingi, tvarkingi, kokybiški.


Mada vaikams labai svarbi, juk dažnai ūgtelėjęs mažylis pareiškia savo nuomonę ką apsirengti, o ir kūdikius mamos nori papuošti. Čia rasite drabužėlių kūdikiui, mergaitėms ir berniukams nuo 1 metukų iki 12 metų. Siūlomi drabužiai patiks mamoms ir puikiai tiks vaikams.


Vaikiškų prekių katalogas: * Drabužėliai kūdikiams * Drabužiai berniukams * Drabužiai mergaitėms * Mamytėms * Išpardavimai


Visi rūbai pardavinėjami internetu "online". Vaikiškos prekės turi tikslius aprašymus ir išmatavimus, todėl nesunkiai galėsite įvertinti ar rūbelis tinka jūsų vaikučiui. Visos prekės vaikams yra Klaipėdoje, tačiau už papildomą mokestį pristatoma į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį.


Vaikiškų drabužių parduotuvė internete - drabužėliai kūdikiams, mergaitėms, berniukams

Į viršų

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
vaikiškos prekės drabužėliai kūdikiams mergaitėms berniukams prekės vaikams elektroninė parduotuvė internete