www.kopos.lt
Atnaujinta 

Nuomojamas butas – apartamentas Kotedže "Joana – 1B" Kuverto 1a – INFO Nr. 01542

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Nuomojamas apartamentas Nidoje Kotedže "Joana – Kambario su terasa nuoma Nidoje Dvivietis kambarys antrame aukšte Nuomojamas butas su terasa Nidoje Kotedže "Joana –
Terasa su lauko poilsio baldais. Dvivietis kambarys antrame aukšte - dvigulė lova, stalas su kėdėmis, TV, šaldytuvas. Iš kambario išėjimas į terasą.
Iš terasos matosi Kuršių marios Šalia kambario patalpa palėpėje Higienos kambaryje praustuvė su veidrodžiu ir WC Higienos kambaryje dušas su stiklinėmis durimis
Iš terasos matosi Kuršių marios. Šalia kambario patalpa palėpėje. Higienos kambaryje dušas su stiklinėmis durimis, praustuvė su veidrodžiu ir WC.

Šeimininko galerija

Tai 1,5 kambario apartamentas (gali apsistoti 2 arba atskirai po 1 asmenį palėpėje ir kambaryje). Be šeimininkų. Rankšluosčius neštis į pajūrį, turėti patiems.

Dvivietis (15 kv. m) kambarys yra antrame namo aukšte (dvigulė lova, stalas, kėdes, SAT TV, mažas šaldytuvas, el. Virdulys, tosteris, indai ir stalo įrankiai pusryčiams pasiruošti). Iš kambario įėjimas į dušą ir WC su "Welux" langu.

Palėpė (6 kv.m) yra šalia dviviečio kambario nakvynei 1 asmeniui, iš kurios yra išėjimas į terasą su vaizdu į marias, lauko baldais.

Apartamente yra viskas patiems pasiruošti pusryčius, tačiau jei reikia, galima naudotis ir el. plytele atskiroje virtuvėje, drauge su šalia nuomojamo dviviečio kambario gyventojais.

Namas – kotedžas yra 100 m. nuo marių kranto, G.D.Kuverto g. 1A–1 (orientyras kavinė "Pastogė"). Atskiras įėjimas į apartamentą ir šalia nuomojamą dvivietį kambarį. Yra vietos pasėdėti lauke, laikyti automobilius, dviračius.


Bendrą kotedžo aplinkos pristatymą bei kitas nuomojamas patalpas jame rasite čia >>>

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Apartamento nuomos kaina per naktį:
(1,5 kambario – 2 asmenims)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
April 2017
SMTWTFS
       01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30      
-   -   -


Dėl nuomos kainos teirautis telefonu arba elektroniniu paštu. Kainos priklauso nuo sezono, kambarių užsipildymo kurorte ir poilsiaujančių asmenų skaičiaus.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.     arba el.paštu    

Rezervuojant poilsio laiką, vienos nakties mokėtinos sumos avansas pervedamas į (Danguolės Tamulytės) atsiskaitomąją sąskaitą:    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir INFO Nr.01542.

Jūsų nakvynė nuo užsakytos dienos 14:00 val. iki paskutinės dienos 11:30 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Kotedžas Joana Nidoje nuomojamas butas apartamentas su patalpa palėpė Kuverto 1a