www.kopos.lt
In the English ENG По русски RUS Lietuviškai LIT
Atnaujinta 

Ramias atostogas Kuršių nerijoje praleiskite Preiloje kotedže su mansarda

Kotedžo nuoma Preiloje "Pas Žanetą" - INFO Nr. 02040

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Kotedžo nuoma Preiloje "Pas Žanetą" Erdvi svetainė Erdvi svetainė Erdvi virtuvė – valgomasis
Erdvi svetainė, kurioje galite pasižiūrėti TV. Sofa transformuojasi į patogią dvigulę lovą. Svetainės langai į pietvakarių pusę. Erdvi virtuvė - valgomasis.
Virtuvė Pirmas miegamasis Antras miegamasis Vaikų miegamasis
Virtuvėje rasite visus reikalingus įrankius maisto ruošimui. Miegamajame naktį galima grožėtis žvaigždėtu dangumi. Antrajame miegamajame dvigulė lova, mini namų biblioteka. Vaikų miegamajame dvi kušetės, rūbų spinta.
Higienos kambarys Laiptai į miegamuosius WC ir skalbyklė Jauki veranda
Šalia abiejų miegamųjų san. kambarys pro kurį matosi Kuršių marios (dušo kabina kairėje). Laiptais pakylame į miegamuosius. Pirmame aukšte WC ir skalbyklė. Jauki veranda vakarojimui ar aušrą pasitikti.
Ramias atostogas Kuršių nerijoje praleiskite Preiloje kotedže su mansarda Atskiras kiemas Poilsio vieta lauke Jauki veranda
Namo fasadas iš vakarų pusės. Butas yra dešinėje (pietų) pusėje. Už namo - kiemas, marios už 50 m. Atskiras kiemas, kuriame 2 vietos automobilių parkavimui. Poilsio vieta lauke (lauko baldai, šašlykinė, įrankiai ir malkos. Jauki veranda į Kuršių marių (rytų) pusę.

Ramias atostogas Kuršių nerijoje praleiskite Preiloje kotedže "Pas Žanetą". Išnuomojamas 6(+2) miegamų vietų kotedžas yra pusė gyvenamo namo (žvejo namas) su mansarda.

Kotedžo pirmame aukšte yra svetainė (TV ir SAT TV) ir virtuvė - valgomasis bei atskiras WC, prausyklė, automatinė skalbimo mašina. Antrame aukšte yra trys miegamieji ir higienos kambarys su dušo kabina, prausykle ir WC. Virtuvė aprūpinta šiuolaikine įranga (šaldytuvas, dujinė viryklė, indaplovė, indai, puodai, stalo įrankiai).

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais, yra lyginimo lenta, lygintuvas ir t. t.

Atskiras kiemas, kuriame 2 vietos automobilių parkavimui, poilsio vieta lauke (lauko baldai, šašlykinė, įrankiai ir malkos). Iki jūros 15 - 20 minučių kelio pėsčiomis (apie 2 km.), iki Kuršių marių - 50 m. (namas stovi vidurinėje Preilos dalyje).

Laukiame Jūsų atvykstant Preila 59 - 2, Neringa, Preila, Lietuva.

Šeimininko galerija

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Kotedžo nuomos kaina parai:
(3 kamb. iki 6 asm.)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
April 2017
SMTWTFS
       01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30      
-   -   -


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.     arba el. paštu    

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko (Žaneta Auželienė) atsiskaitomąją sąskaitą:    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir kotedžo INFO Nr. 02040.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus arba sutrumpinus poilsio laiką, avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 16 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour