www.kopos.lt
Atnaujinta 2022-07-14

Buto nuoma Nidoje - komfortiškam poilsiui ir įsimintinoms atostogoms

Butas "Vėtrungėlė" Nidoje su jaukia terasa poilsiui lauke - INFO Nr. 08035

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Buto nuoma Nidoje - komfortiškam poilsiui ir įsimintinoms atostogoms Butas Vėtrungėlė Nidoje su jaukia terasa poilsiui lauke
Būste vyrauja pastelinės, ramios spalvos Jis pilnas šviesos, patenkamčios pro stoglangius. Transformerio tipo lova vakare tampa... ...itin didele vientiso čiužinio dvigule lova.
Vėsesnį vakarą romantiškai nuteikia iš židinio sklindanti šiluma Jaukiai nuteikianti etnografinio namo autentika Pro stoglangius atsiveria vaizdas į senąją Nidos bažnytėlę
Buto nuoma Nidoje - komfortiškam poilsiui ir įsimintinoms atostogoms Butas Vėtrungėlė Nidoje su jaukia terasa poilsiui lauke
Higienos kambarys įrengtas atskirai nuo erdvios dušinės ...kurioje galima praustis ir po du :) Kas maloniau, nei šiltą vasaros dieną leisti lauko terasoje, laukiant kol iškeps gardūs šašlykai.

Nidos mylėtojams, ieškantiems kokybiško ir romantiško poilsio, siūlome atostogų metu apsistoti jaukiame bute "Vėtrungėlė", įkurtame etnografiniame, žymaus Neringos veikėjo H. Blodės vasarnamyje.

Jaukiame mansardiniame būste gali ilsėtis du svečiai (+ vaikutis iki 5 metų). Tai labai šviesus butas, - šviesa pripildo jį pro stoglangius, kartu atveriančius vaizdą į senąją Nidos bažnytėlę, pušyną. Karštą vasaros dieną drąsu atverti langus, - nuo vabzdžių saugo apsauginis tinklelis.

"Vėtrungėlė" yra viena bendra patalpa, kurioje patogiai išdėstytos visos erdvės. Poilsio / miego erdvėje yra transformerio tipo sofa, vakare tampanti neįprastai didelių išmatavimų (200x220) dvigule lova. Lova itin patogi, kadangi ištiesta yra vientiso lateksinio čiužinio, čia nėra jokių sujungimų. Atvykstantiems su vaikučiu, suteikiamas maniežas su ekologišku kokoso drožlių čiužiniu.

Nedidelėje virtuvės zonoje yra šaldytuvas, mikro bangų krosnelė, kriauklė, elektrinis virdulys. Taip pat stalo indai, įrankiai, puodeliai.

Tualetas ir prausykla yra įrengti atskirai. Viename jų, - kriauklė, unitazas, veidrodis, kitame, - erdvi dušinė.

Vėsesnę dieną jauku mėgautis šiluma, sklindančia nuo krosnelės liepsnos, žiūrint mėgstamas laidas, - yra skystųjų kristalų TV.

Išties didelis būsto privalumas, - privati lauko terasa su lauko baldais. Svečiai čia gali mėgautis arti ošiančiu pušynu, kol kepa šašlykai ar kepsniai, - suteikiama šašlykinė (anglimis svečiai turi pasirūpinti patys).

Vasarotojai yra aprūpinami patalynės ir rankšluosčių komplektais.

Būstas ką tik įrengtas, kol džiūsta dažai, priimami pirmieji poilsio užsakymai. Būstas skirtas išskirtinai tik poilsiui, čia patogiai ir jaukiai leisite atostogų laiką. Atstumas nuo buto iki jūros - 1500 metrų, iki marių - 200 metrų.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Pamario 33 - 3a, Nida, Neringa.

Šeimininko galerija

Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(2 suaugę + 1 vaikas)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
July 2024
SMTWTFS
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31   
05-01 - 05-31  -  50 - 60
06-01 - 06-30  -  58 - 76
07-01 - 07-31  -  68 - 86
08-01 - 08-31  -  68 - 86
09-01 - 09-30  -  55 - 60
10-01 - 04-30  -  50 - 55

Švenčių dienomis buto nuomos kaina kaip piko metu (VII-VIII mėn.). Kaina priklauso nuo užsakymo laiko, poilsio trukmės ir žmonių skaičiaus.


Užsakymai priimami tel. +370 611 33250     arba el. paštu simona.neringosvejas@gmail.com    

Rezervuojant poilsio laiką pageidaujamas avansas 30 procentų sutartos sumos, kuris pravedamas į sąskaitą: LT357300010070410465   Bankas "Swedbank"   BIC/SWIFT kodas Habalt22

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 08035.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neapmokėjus avanso per 2 paras nuo užsakymo suderinimo, užsakymas anuliuojamas. Neatvykus arba sutrumpinus poilsio laiką avansas negrąžinamas.

Atsiskaitymas išankstinis - pavedimu į nuomininko sąskaitą prieš pat atvykstant arba atvykus į vietą grynaisiais. Jeigu atvyksta poilsiauti daugiau asmenų nei sutarta priimant užsakymą, buto nuomininkas turi teisę imti papildomą mokestį.

Buto savininkas turi teisę reikalauti atlyginti poilsiautojų padarytus nuostolius.

Poilsiavimo metu prašome: nestumdyti baldų, informuoti buto nuomininką apie sugadintus daiktus ar prietaisus, rankšluosčius ir patalynę naudoti pagal paskirtį.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 11:30 val.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

Kiti pasiūlymai — Namelio nuoma Nidoje:

Namelio nuoma Nidoje - puiki poilsio oazė, vertinantiems Nidos ramybę

Butas Nidoje "Namelis Nidoje - 1" su terasa ir dideliu kiemu - INFO Nr. 08031

Pabėgti nuo miesto šurmulio į gamtos glėbį ir praleisti romantiškas akimirkas kviečiame ramioje Nidos vietoje, Pamario gatvėje esančiame namelyje. Apsuptas pušyno namelis stovi šalia Nidos liuteronų evangelikų bažnyčios, atokiai gatvių, su dideliu privačiu kiemu ir lauko terasa. Būste patogu ilsėtis trims svečiams.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

Namelio nuoma Nidoje - puiki poilsio oazė, vertinantiems Nidos grožį

Butas Nidoje "Namelis Nidoje - 2" su balkonu - terasa 2 aukšte - INFO Nr. 08032

Išsiilgusius jaukumo ir romantikos Nidos svečius kviečiame pailsėti apsuptame pušų namelyje, esančiame Pamario gatvėje. Į šią ramybės oazę patenkama pro atskirą įėjimą antrame aukšte. Yra erdvus balkonas / terasa, nuo jo atsiveria gražus vaizdas į pušyną. Būstas skirtas patogiam dviejų žmonių poilsiui.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

Namelio nuoma Nidoje - komfortiškam poilsiui ir įsimintinoms atostogoms

Butas "Nojus" Nidoje su jaukia terasa poilsiui lauke - INFO Nr. 08033

Komfortiškam poilsiui keturių asmenų šeimai ar dviems poroms yra siūlomas butas "Nojus" etnografiniame name. Tai dviejų atskirų miegamųjų su valgomuoju butas, įrengtas prabangiu, klasikiniu stiliumi, dekoruotas stilingomis venecijietiškomis detalėmis. Laiką malonu leisti šalia namo esančioje terasoje.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

       
Šeimininko tinklaraštis

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour