www.kopos.lt
По русски RUS Lietuviškai LIT
Atnaujinta 2023-02-18

Atostogos prie jūros, Neringa – buto nuoma Nidoje poilsiui vasara

Nuomojamas butas "Taikos 6 – 23" pirmame aukšte Nidoje – INFO Nr. 07930

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Atostogos prie jūros, Neringa – buto nuoma Nidoje poilsiui vasara Namas yra pačiame Nidos centre Butas yra pirmame namo aukšte Iš balkono matosi savivaldybė aikštė
Namas yra pačiame Nidos centre. Mus rasite Taikos gatvėje Nr. 6 Butas yra pirmame namo aukšte. Iš balkono matosi savivaldybė aikštė.
Svetainė yra vienoje erdvėje su valgomuoju – virtuve Svetainėje yra kabelinė TV, minkštasuolis su žurnaliniu staliuku Valgomąjame yra sekcija, pietų stalas su kėdėmis Virtuvės erdvėje Jūs rasit visą reikalingą įrangą
Svetainėje, kuri yra vienoje erdvėje su valgomuoju – virtuve, yra sekcija, kabelinė TV, minkštasuolis su žurnaliniu staliuku, pietų stalas su kėdėmis. Virtuvės erdvėje Jūs rasit visą reikalingą įrangą: elektrinė viryklė su orkaite, šaldytuvas šaldiklis, puodai, indai ir stalo įrankius.
Pirmąjame miegamąjame (17 kv. m) plati dvigulė lova, rūbų spinta Pirmąjame miegamąjame 2 miegamos vietos Antrąjame miegamąjame plati dvigulė lova, viengulė lova, komoda Antrąjame miegamąjame 2+1 miegamos vietos
Pirmąjame miegamąjame (17 kv. m) plati dvigulė lova, rūbų spinta – 2 miegamos vietos Antrąjame miegamąjame plati dvigulė lova, viengulė lova, komoda – 2+1 miegamos vietos
Iš pirmo ir antrojo miegamojo patenkate į įstiklintą balkoną Iš abiejų miegamųjų kambarių patenkate į įstiklintą balkoną Bute – 2 higienos kambariai. Viename yra praustuvė, dušo kabina ir WC Kitame yra praustuvė, vonia, WC ir automatinė skalbimo mašina
Iš pirmo ir antrojo miegamojo patenkate į įstiklintą balkoną iš kurio matosi savivaldybės aikštė. Bute yra 2 higienos kambariai. Viename yra praustuvė, dušo kabina ir WC. Dėl kito, kuriame yra praustuvė, vonia, WC ir automatinė skalbimo mašina, reikia tartis atskirai.

Atostogos prie jūros Neringoje. Vasaros sezono metu nuomojame 3 kambarių 5 (2+2+1) miegamų vietų butą Nidoje, kuris yra renovuoto keturių aukštų namo pirmame aukšte. Namas stovi centrinėje Nidos dalyje, netoli savivaldybės, pašto, naujų Maldos namų – Katalikų bažnyčios.

Virtuvės erdvėje Jūs rasit visą reikalingą įrangą: elektrinė viryklė su orkaite, šaldytuvas šaldiklis, duonos skrudintuvė, sumuštinių keptuvė, puodai, indai ir stalo įrankiai.

Apsigyvenę čia Jūs rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams. Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir rankšluosčiais.

Atstumas nuo buto iki jūros – 1200 metrų, iki Kuršių marių – 300 metrų, iki Parnidžio kopos – 1000 m. Iki artimiausios kavinės – 50 metrų, parduotuvės – 50 metrų, banko – 50 metrų, autobusų stoties – 70 metrų. Netoli namo, kitoje gatvės pusėje paštas, vaistinė, ligoninė ir greitoji med. pagalba.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Taikos 6 – 23, Nida – Neringa, Lietuva.

Šeimininko galerija

Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų nėra galimybės parkuoti automobilius.

Šalia namų poilsio aikštelės nėra.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(3 kamb. – iki 5 (2+2+1) asm.)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
June 2024
SMTWTFS
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
04-01 - 05-31  -  200 - 250
06-01 - 06-30  -  80 - 100
07-01 - 08-31  -  100 - 110
09-01 - 09-30  -  100 - 100

Kaina priklauso nuo užsakymo laiko ir poilsio trukmės.


Užsakymai priimami tel.       nerijus.strazdauskasETAgmail.com  

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko (Žvaginienė Bronislava) atsiskaitomąją sąskaitą:    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 07930.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus arba sutrumpinus poilsio laiką, avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
vasaros atostogos prie jūros Neringa buto nuoma Nidoje poilsiui vasara nuomojamas butas pirmame aukšte Nidoje