www.kopos.lt
Atnaujinta 2017-09-13

Renginiai Nidoje – festivaliai, koncertai, šventės ir kiti nemokami renginiai


Renginiai Kuršių nerijoje 2017 (kalendorius)

Liepsnojančios nendrinių ugnies skulptūrų šou Gintaro įlankoje Juodkrantėje

LIEPSNOJANČIŲ SKULPTŪRŲ ŠOU 2017 m. rugsėjo 22 d. Rudens lygiadienio šventė Gitaro įlankoje Juodkrantėje!

Visą vasarą Gintaro įlanką Juodkrantėje puošusios penkios Lietuvos ir Latvijos menininkų sukurtos nendrinės skulptūros, per rudens lygiadienį, Baltų vienybės dieną, bus paaukotos rugsėjo 22 d. 19.30 val. Sudeginant kūrinius pagerbiamos saulės palydos ir protėvių atminimas. Rudens lygiadienio šventės metu skulptūros virsta liepsnojančiais meno kūriniais. Kasmet pavasarį Gintaro įlankoje, Juodkrantėje darbuojasi menininkų būrys. Gintaro įlankoje jie palieka po įspūdingą nendrinę skulptūrą, o iš jų suformuota unikali nendrinių skulptūrų ekspozicija ant vandens - džiugina praeivių akis visą vasarą.

Per daugiau nei dešimtį metų, šis nendrinių skulptūrų virsmas skulptūriniais laužais, jau įsitvirtino bei tapo tradicija ir vietos kultūros dalimi, reprezentuojančia menininkų bei vietinių gyventojų darnų santykį su juos supančia aplinka. Kasmet "gimstančios" naujos nendrinės skulptūros Gintaro įlankoje, Juodkrantėje, bei kulminacinis renginys pritraukia vis daugiau svečių.

Gintaro įlankos deglai vėl įsižiebs Rudens LYGĖS ir Baltų vienynės dienos proga !

XXIII tarptautinės Nidos menininkų stovykla pleneras Nidoje 2017

XXIII Tarptautinis TAPYBOS PLENERAS NIDOJE 2017 m. rugsėjo 1-11 d. NIDOS EKSPRESIJA = Nepalas-Indija-Nida!

š.m. Rugsėjo 1-11 d. Nidoje jau 23-ą kartą vyksta tarptautinis tapybos pleneras, tęsiantis ekspresionistines "Brucke" kartos tradicijas. Šiųmetinį menininkų sambūrį Neringoje skiria temai "Ekspresyvi kompozicija", o pagrindiniu akcentu išskiria svečių – dailininkų iš Indijos ir Nepalo kūrybą. Renginio metu Nidoje ir Juodkrantėje bus surengtos net keturios parodos – nuo pat plenero pradžios Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre "Agila" vyks "Nepalo mozaikos" ekspozicija rugsėjo 9-23 d.

Šiandien kūrybiniai tiltai Kuršių neriją ir Neringą apjungia su kur kas tolimesnėmis šalimis – šių metų akcentas – Nepalas ir Indija. Kartu su dailininkais iš šių šalių Kuršių nerijoje tapo Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Armėnijos ir, žinoma, Lietuvos kūrėjai. Nuo šeštadienio Nidoje bus galima susipažinti ir su šios kūrybinės stovyklos metu gimusiais darbais. šiais metais trims tapybos laboratorijos "Nidos ekspresija" dalyviams bus įteikta Neringos savivaldybės tarybos įsteigta meno premija, kurios tikslas - įvertinti menininkų kūrybą ir simboliškai paskatinti.

"Žodis NIDA - menininkams kaip medus", - teigia plenero vadovas, tapytojas Saulius Kruopis.

Tarptautinis fotografų seminaras Nida 2017 ir konkursas Fotografuojame Nidoje

FOTO NIDA 2017 m. rugsėjo 4–10 d. Tarptautinis fotografų seminaras ir konkursas Fotografuojame Nidoje

Lietuvos fotomenininkų sąjungos rengiamo tarptautinio fotografų seminaro "Nida 2017" programoje – paskaitos, meninės dirbtuvės, parodų atidarymai, portfolio peržiūros, menininkų prisistatymai, knygų mugė, naktinės projekcijos Nidos viešosiose erdvėse, neformalūs susitikimai su seminaro lektoriais ir svečiais. Viso renginio metu veiks instaliatyvi kompazicija skirta visiems kažkada atvykusiems į Nidos fotografų susitikimus. Meninės dirbtuvės šiais metais vyks Nidos meno kolonijoje bei KTIC "Agiloje". Registraciją į dirbtuves iki rugpjūčio 20 d. Knygų mugė vyks dvi dienas.

Šiemet jubiliejinį, 40-ą kartą vykstantis tarptautinis fotografijos seminaras "Nida 2017" pateikia dar vieną priežastį jame sudalyvauti. Seminaro dalyviams rengiamas nuotraukų konkursas "Fotografuojame Neringoje 2017" savo nugalėtoją apdovanos vertingu renginio rėmėjo SONY įsteigtu prizu - ?7 E pilno kadro fotoaparatu! Nors konkursui pateikiamų nuotraukų bus laukiama iki rugsėjo 8 d., visus norinčiuosius skatiname suskubti, kadangi tam, kad dalyvautumėte konkurse, yra būtina tapti ir seminaro dalyviu.

Registruotis į Seminarą galite interneto svetainėje (www.photography.lt) iki rugpjūčio 28 d. (pavėlavusiems registracija tik atvykus į renginį rugsėjo 05-06 d.).

Pusk Vejuzi 2017 folkloro šventė Juodkrantėje

PŪSK VĖJUŽI 2017 m. rugpjūčio 25–27 d. Folkloro šventė Juodkrantėje!

Rugpjūčio 25-27 d. Liudviko Rėzos kultūros centras visus kviečia į Juodkrantę, kur vyks dešimtoji regioninė folkloro šventė "Pūsk, vėjuži!". Šventės metu bus surengtos jaunųjų menininkų kūrybinės dirbtuvės tautinio kostiumo ir šiuolaikinės mados tema. Dalyvaus modernaus folkloro kolektyvas, veiks marškinėlių dekoravimo dirbtuvėlės, bus demonstruojami senieji pamario krašto amatai. Marių krantinėje ties Raganų kalnu vyks folkloro ansamblių koncertai. Svečiai turės galimybę kartu padainuoti su folkloro ansambliais, pašokti.

Krantinėje ties Raganų kalnu šventės dalyvių ir svečių lauks Kuršių marių puošmena, žvejų maitintojas – kurėnas, pasiruošęs "bėgti maružėm" ir su savimi pasiimti drąsiausius. Veiks tautodailininkų ir kulinarinio paveldo mugė, kurioje visą dieną savo patirtimi dalinsis ir amato meistrai. Bus pristatoma rudeninės žuvies ant vytelių kepimo tradicija. Norintys galės prisėsti prie vėtrungių meistro ir pasigaminti spalvingą vėtrungę. Bus galima išbandyti vienos seniausių audinių grupės – vytinių juostų gamybą, dalyvauti muilo gimime, išbandyti rankos tikslumą kalvio amate, susirišti šiaudinį sodą ar sutverti molinukų pasaulį. Kas norės, galės pasilinksminti žaisdami senovinius žaidimus arba paklajoti po Raganų kalną, pasiklausyti jo legendų. Šventės pabaigoje visų lauks smagi vakaronė "ŠOK, BROLUŽI!"

Baltijos banga 2017 tarptautinis kino festivalis Nidoje

BALTIJOS BANGA 2017 m. rugpjūčio 23–29 d. neužmirštama baltiško kino ir malonių susitikimų savaitė!

Baltijos banga – tai tarptautinis trijų Baltijos šalių kino festivalis, kurio pagrindinės dalyvės – trys Baltijos "sesės" Lietuva, Latvija ir Estija.

9-asis tarptautinis kino festivalis "Baltijos banga" vyks Nidoje 2017 m. rugpjūčio 23–29 d. Baltijos banga 2017 programoje – po tris Lietuvos, Latvijos ir Estijos vaidybinius filmus ir dokumentinių filmų programos. Šiemet festivalyje parodysime vieną vaidybinį lenkų filmą ir du aktualiosios dokumentikos darbus iš Vokietijos. Animacijos mokykla pradės darbą rugpjūčio 23 dieną, o rugpjūčio 26-ąją numatoma vaikų sukurto animacinio filmo premjera ir mokyklos uždarymo ceremonija. VISI KINO SEANSAI NEMOKAMI.

Jubiliejinė 50oji Kuršių marių regata 2017 Nida Smiltynė

Kuršių marių REGATA 2017 m. rugpjūčio 5-12 d. švenčia itin apvalią sukaktį 50-tą jubiliejų!

Rugpjūčio 5-12 dienomis, jubiliejinės 50-osios Kuršių marių regatos metu Baltijos jūroje ir Kuršių mariose varžysis profesionaliausios Lietuvos buriuotojų įgulos. Šiais metais naktinis etapas Kuršių mariose pakeistas į sportiškesnę dieninių lenktynių distanciją Baltijos jūroje. Kranto programoje numatyta šventinė eisena, regatos miestelis ir įvairūs renginiai Nidoje. Rugpjūčio 12 dieną, 21 val. regatos uždarymo metu Nidos prieplaukoje Marijono Mikutavičiaus koncertas.

Kuršių marių regata - šiandien jau tapo ne tik buriavimo varžybomis, į kurias susirenka profesionaliausi Lietuvos buriuotojai, bet ir kasmetine Klaipėdos bei Nidos švente, džiuginančia šių miestų gyventojus ir svečius.

Senųjų amatų dienos Neringoje - savaitgalis Nidoje

SENŲJŲ AMATŲ dienos Neringoje 2017 m. rugpjūčio 4-5 d. Gyvosios archeologijos šventė!

Kviečiame dalyvauti XIX-oje gyvosios archeologijos šventėje Senųjų amatų dienos Neringoje, kuri vyks rugpjūčio 4-5 dienomis Nidoje. Jūsų laukia įvairių amatų meistrų pasirodymai, koncertai, amatininkų ir tautodailininkų mugė, luotų varžybos Kuršių mariose, edukaciniai užsiėmimai bei dirbtuvės. Šventės programa

Senųjų amatų dienos Neringoje 2017 kviečia į PREMJERĄ - teatralizuotą ekskursiją NIDOS KURORTO AUKSO AMŽIUS, kuri vyks rugpjūčio 5 dieną, 11 val. (trukmė ~ 2 val.). Ekskursija prasideda Nidos žvejo etnografinėje sodyboje ir pasakoja apie Nidos kurorto aukso amžių. Juk dar XIX a. pabaigoje Nida buvo mažas žvejų kaimelis, kuris pamažu keitėsi ir pagaliau virto visoje Europoje žinomu pajūrio kurortu. Ekskursijos metu laukia vienas kitas siurprizas :)

Tarptautinis Thomo Manno festivalis Nidoje 2017 Pandoros skrynia

Thomo Manno FESTIVALIS NIDOJE 2017 m. liepos 15-22 d. Kultūros savaitė rojaus kampelyje!

Liepos 15 - 22 dienomis Neringoje vyks XXI tarptautinis Thomo Manno festivalis, kurio šiūmetinė tema "Pandoros skrynia?". Pandoros skrynios tema sutinkama Mannų vaikų Erikos, Klauso ir Golo prisiminimuose. Gausioje muzikinėje programoje tarsi potekstė vis prasismelks dėl 1917-ųjų revoliucijos ar jos vėlesnių padarinių tėvynę palikusių kompozitorių gyvenimai. Festivalio programa.

1917-ųjų revoliucijos Rusijoje ir jos sukeltų pasekmių atgarsiai pasklido visur. Proveržis prasidėjo ir mene, revoliucija įkvėpė menininkus ir kultūros pasaulio žmones visoje Europoje. Tačiau tuo pat metu kilo visiškai nauji iššūkiai jau susiformavusiai europietiškai visuomenės vertybių sistemai. Gal revoliucija buvo Pandoros skrynia, iš kurios pasklido fundamentalūs XX a. paklydimai?

Thomo Manno festivalis Nidoje - muzikos, žodžio, dailės ir kino savaitė rojaus kampelyje!

Pamario krašto ŽVEJO ŠVENTĖ 2017 Juodkrantėje

Pamario krašto ŽVEJO ŠVENTĖ 2017 m. liepos 7-9 d. Įkvėpkime svaiginančio rūkytos ir keptos žuvies kvapo!

Šiais metais, liepos 7-9 dienomis jau šešiasdešimtą kartą šurmuliuos Juodkrantės krantinėje Pamario žvejo šventė. Ras joje ką veikti ir garbus senolis, puikiai praleis laiką šeima ir giminė, gviešis įspūdžių poilsiautojas ir turistas. Sulauksime šiais metais svečių iš kito kranto – Rusnės salos.

Visų aktyvių žmonių, nesvarbu kokio amžiaus, Pamario žvejų šventėje lauks mugė, koncertas, parodos, pranešimai, varžytuvės, lazerių šou ir fejerverkas. Visas atrakcijas gaubs žvejiškų darbų, pramogų ir pakvailiojimų aura. O jau prizai, prizai. Kai kurie gal net į automobilį netilps, gal net valčiai labiau pritiks... Bus ir ko paragauti ir kur save išbandyti, savo šaunumą parodyt, kitų spėka pasidžiaugt. Prizus pasiims šauniausi, o laimės – kiekvienas.

Įkvėpkime svaiginančio rūkytos ir keptos žuvies kvapo žvejų šventėje Juodkrantėje!

Joninės Nidoje - Tylos slėnyje prie Parnidžio kopos

JONINĖS NERINGOJE 2017 m. birželio 23-25 d. Tarptautinis folkloro festivalis "Tek saulužė ant maračių" 2017!

Šiemet, birželio 23-25 dienomis jau devynioliktąjį kartą vykstančios šventės metu minimas Jonines neringiškiai nusprendė priderinti ne tik prie kulminacinio gamtos, tačiau ir prie žmogaus gyvenimo virsmo – vestuvių. Simboliška, kad į paparčio žiedo paieškas kviečianti trumpiausia metų naktis, taps lemtinga šį žiedą jau radusiai porai. Todėl šio festivalio tema - "Vestuvės" ir pagal visus Mažosios Lietuvos papročius šiemet vestuvių tematikai skirto etnofestivalio metu bus sutuokta klaipėdiečių pora. Tam specialiai adaptuota ir festivalio programa. Šventinis šurmulys prasidės birželio 23 d. kartu su Joninėms skirtomis pramogomis, kurios tapo neatsiejama festivalio dalimi.

Nakvynę Nidoje kaip ir visuomet turistai ir poilsiautojai gali rasti čia >>>

Atrask nematytus Kuršių nerijos gamtos kampelius - Pėsčiomis pajūriu 2017

KINO PAVASARIO birželis Nidoje dešimt žiūroviškiausių filmų seansų!

Nuo birželio 3 iki 29 d. daugiausiai 2017 m. "Kino pavasario" žiūrovų simpatijų susilaukę filmai bus rodomi pajūryje – Nidoje. "Kino pavasario" filmai į "Agilos" repertuarą sugrįš rugpjūtį. Apie tai bus komunikuojama vasarai įpusėjus. O birželyje matysite:

  • birželio 3 d. Tobuli melagiai
  • birželio 7 d. Tarnaitė
  • birželio 8 d. Pasiklydę Paryžiuje
  • birželio 13 d. Tarp mūsų
  • birželio 15 d. Baigiamieji egzaminai
  • birželio 20 d. Šokėja
  • birželio 21 d. Mokinys
  • birželio 28 d. Aš nesu ponia Bovari
  • birželio 29 d. Tai tik pasaulio pabaiga

Liepos 7–9 d. "Agiloje" lankysis projektas "Kino karavanas", tad tomis dienomis įvyksiantys seansai bus nemokami. Pajūrio gyventojai ir poilsiautojai bus kviečiami išvysti komediją "Tobuli melagiai", erotinę dramą "Tarnaitė", "Oskarui" nominuotą "Moliūgėlio gyvenimą", kuris bus rodomas drauge su šių metų "Kino pavasario" žiūroviškiausiu trumpametražiu lietuvišku filmu "Kaukai" ir muzikinę juostą "The Rolling Stones" turas po Lotynų Ameriką".

Aktyvaus laisvalaikio festivalis Sveika Neringa - Neringos VASAROS sezono atidarymas 2017

Neringos VASAROS sezono atidarymas 2017 m. birželio 2-4 d. aktyvaus laisvalaikio festivalis "Sveika, Neringa"!

Siekdama prisistatyti kaip aktyvaus laisvalaikio kurortas Neringa vasaros pradžią ir vėl skelbs festivaliu "Sveika, Neringa". Šiais metais vasaros pradžios šventė vyks pirmąjį vasaros savaitgalį – birželio 2–4 dienomis.

Vasaros atidarymo Nidoje programa. Aktyvaus poilsio galimybes festivalis "Sveika, Neringa" pristatys kurorto gyventojus ir lankytojus kviesdamas įsitraukti į įvairias laisvalaikio veiklas. Neringos vasaros pradžios šventės metu staigmena laukia ir kokybiškos muzikos mėgėjų – birželio 3-ąją, šeštadienį, kurorto gyventojams ir svečiams Nidos uoste koncertuos Leon Somov & Jazzu.

Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis pajūriu!

Atrask nematytus Kuršių nerijos gamtos kampelius - Pėsčiomis pajūriu 2017

Pėsčiomis pajūriu 2017 m. gegužės 13-14 d. atrask nematytus Kuršių nerijos gamtos kampelius!

Visi 2017 m. gegužės 13-14 d. žygio maršrutai drieksis tik Kuršių nerijoje ir bus radialiniai – startuosite ir finišuosite Smiltynėje. Iššūkį sau išsirinksite kiekvienas, nes Pėsčiomis pajūriu 2017 net 5 maršrutai: 12,5 km vienu ypu (radialinis žygis aplink Smiltynę), 25 km per pusdienį (Smiltynė–Alksnynė–Smiltynė), 50 km per dieną (Smiltynė–Juodkrantė–Smiltynė), 50 km per naktį (Smiltynė–Juodkrantė–Smiltynė), 100 km per parą (Smiltynė–Nida–Smiltynė)!

Žygio pėsčiomis metu suteiksime galimybę dažniau atsikvėpti, nes kiekviename maršrute esame numatę įrengti gerokai daugiau poilsio ir pagalbos punktų. O kad kojos taip nenuvargtų, pagalvojome ir apie maršrutų dangos paįvairinimą – eisite ne tik smėliu, bet ir nuostabiais Kuršių nerijos miškų bei dviračių takeliais.

Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis pajūriu! Registruokitės ČIA - www.pesciomispajuriu.lt

Žiobrinės 2017 m. balandžio mėn. 28-30 d. Nidoje

ŽIOBRINĖS NIDOJE 2017 m. balandžio 28-30 d. sužinok, kaip skaniausiai paruošti žiobrius!

Ši nuotaikinga pavasario šventė Žiobrinės Neringoje tampa dar viena linksma ir skania tradicija. Šventę praturtina liaudiškos muzikos garsai, žvejiški žaidimai, tautodailininkų mugė.

Projekto AšAkA organizatoriai balandžio 28-30 d. kviečia į linksmą žiobrių kepimo šventę "Žiobrinės" Nidoje siūlydami patiems lauže išsikepti ant medinių vytelių pamautą žuvį, dalyvauti gausioje mokomųjų, kūrybinių užsiėmimų programoje, leisti smagiai laiką su visa šeima žaidžiant tradicinius žaidimus, dalyvaujant mini golfo turnyre ar leidžiantis į turą pėsčiomis po Nidą. Žiobrines 2017 šventės programa

Žiobrinės - tai ne eilinis, linksmas pavasarinis renginys, užburiantis savo žvejiška dvasia ir puikiu žuvies skoniu!

Žemės meno festivalis Kuršių nerijoje - ECO LAND ART Pervalka 2017

ECO LAND ART Pervalka 2017 m. balandžio 24-29 d. Žemės meno festivalis Kuršių nerijoje!

Antroje pavasario pusėje Neringa žada tapti žemės meno mylėtojų traukos centru - balandžio 24-29 dienomis čia vyks festivalis "Eco Land Art Pervalka 2017". Šis renginys žada ne tik atrasti ir vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo, bet ir ugdant ekologinį sąmoningumą, kurti traukos vietas bendruomenėms ir svečiams.

Žemės meno projektai bus vykdomi Neringos šiaurietiško ėjimo trasos atkarpoje nuo Pervalkos g. 1 iki švyturio, naudojantis toje aplinkoje randamomis natūraliomis priemonėmis: šakomis, akmenimis, gėlėmis, samanomis, žole - visomis, gamtoje atrandamomis ir laikui pavaldžiomis medžiagomis. Visą savaitę stebėti kaip gimsta žemės meno objektai galės tiek Neringos gyventojai, tiek kurorto svečiai. Festivalio metu gimę kūrybiniai darbai bus pristatyti balandžio 29-ąją nuo 10 iki 14 val.

Įsijungsite ir Jūs, juk Kuršių nerijoje gera ne tik ilsėtis, bet ir smagiai praleisti laiką puoselėjant jos gamtą.

Stintapūkis 2017 m. vasario mėn. 3-5 d. Nidoje

STINTAPŪKIO ŠVENTĖ NIDOJE 2017 m. vasario 3-5 d. sužinok kaip smagu, bumbint stintas po ledu!

Kartu su žiemos šalčiais į Kuršių neriją grįžta ir "Stintapūkio" šventė, šiais metais vyksianti net keliomis savaitėmis anksčiau – vasario 3-5 dienomis. Pastaruosius kelis metus ledas Kuršių marias palikdavo prieš pat vasario viduryje vykusią "Stintapūkio" šventę. Šventės organizatoriai viliasi, kad prisiderinus prie oro sąlygų ir paankstinus šventės datą, Stintapūkio dalyviai ir vėl saugiai pasklis ant Kuršių marias sukaustysiančio ledo, kur ir vėl Neringos žvejai demonstruos bumbinimą.

Pirmąjį vasario savaitgalį ant Kuršių marių ledo planuojama ne tik demonstruoti turtingą žvejybinį paveldą, bet ir organizuoti poledinės žūklės varžybas. Tradiciškai Neringos maitinimo įstaigos pateiks ypatingą šventinį meniu, kurio vienas pagrindinių patiekalų – stinta. Renginio metu veiks žiemos sporto linksmybių parkas, šventės dalyviai žinias apie šį kraštą galės gilinti edukacinių užsiėmimų metu. Vyks koncertai ir kitos linksmybės. Stintapūkis 2017 šventės programa

Aktuali apgyvendinimo informacijaNuoma žiemą Neringoje >>>

 


Kaip ir kasmet poilsiaujančių šeimų visą vasarą pajūryje lauks muziejai, galerijos, meninės ekspozicijos po atviru dangumi, jūrų muziejuje delfinariume bus galima išvysti įspūdingus jūros gyvūnų pasirodymus. O ieškantys daugiau pramogų galės mėgautis itin gausia festivalių, švenčių bei koncertų pasiūla.

Nuostabūs Kuršių nerijos gamtos peizažai ir švariai prižiūrimas Baltijos paplūdimys nuramins ieškančius tylos, o norintys laisvalaikį praleisti turiningiau mėgausis aktyviomis pramogomis, pažintinėmis naujovėmis, turės nemažą renginių pasirinkimą ne tik vasarą, bet ir visus metus.

Laukdami smagių ir linksmų renginių Neringoje išsirinkite Jums patogiausią poilsio vietą.

Išplėstinė apgyvendinimo paieška


Renginiai Kuršių nerijoje 2016

 

Į viršų

Tradiciniai nemokami renginiai Nidoje

Stinta pūkio šventė, poledinės žūklės varžybos, Preilos blizgė Baltijos Ice–Blokart ledrogių čempionatas ant Kuršių marių ledo Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premijos teikimas Muziejų dienos ir muziejų naktys kultūriniai renginiai Nendrinių ugnies skulptūrų simpoziumas ir eksponavimas Nidos meno kolonija, menininkų kūrybinės dirbtuvės, plenerai Renginiai skirti vasaros sezono atidarymui Neringoje Folkroro festivalis, senieji lietuvių papročiai bei tradicijos Joninių nakties laužai, ažuolo vainikas, paparčio žiedas Buriuotojų varžybos, jachtų regata, pavasaris – vasara Thomo Manno festivalio kino naktys po atviru dangumi ant Urbo kalno Sakralinė, kamerinė, simfoninė, džiazo, chorinų, vokalinė ir pop muzika Tradiciniai Kuršių nerijos verslai, pamario krašto žvejų papročiai Krištolinių taurių gydomoji vibracija kopose Nidoje Didžiausia šalies buriavimo šventė, Kuršių marių regata Archajiškai apsirėdę dalyviai atkuria ir demonstruoja amatus Vasaros sezono uždarymui skirti renginiai prie jūros Nidos menininkų kolonijos ekspresionistinė grupė Brücke Raganų kalno medinių skulptūrų ekspozicijos atnaujinimo darbai Baltų ugnies sąšauka, nendrinių skulptūrų deginimo akcija

• L.Rėzos 237 – ųjų gimimo metinių minėjimas ir Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premijos teikimas • Stintapūkio šventė: poledinės žūklės varžybos Preilos blizgėje, blynų kepimo varžybos Stintapūkio garduolyje, Baltijos Ice–Blokart ledrogių čempionatas, žaidimai ir rungtynės Žiemos pramogų parke • Nendrinių ugnies skulptūrų eksponavimas ir Rudens lygiadienio šventė • Sakralinės muzikos festivalis "Laudate Dominum" • Neringos vasaros sezono atidarymo šventė • XII tarptautinis festivalis "Vargonų vasara 2013" • Renginių ciklas "Teisinga muzika Bardų skvere" (prie Vytauto Kernagio skulptūros) • XV tarptautinis folkloro festivalis "Tek saulužė ant maračių" • IX tarptautinis kamerinės muzikos ir ekologijos festivalis "Nepaklusniųjų žemė" • XVII tarptautinis Thomo Manno festivalis • Pamario krašto Žvejo šventė • XV tarptautinis kamerinės muzikos vasaros festivalis "Kuršių nerija 2013" • XVI tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis "Muzikinis rugpjūtis pajūryje" • XIII tarptautinis džiazo festivalis "Nida Jazz maratonas 2013" • Senųjų amatų dienos Neringoje • Tarptautinis chorinės ir vokalinės muzikos festivalis "Vox academia" • Tarptautinis kino filmų festivalis "Baltijos banga" • XIX tarptautinis tapybos pleneras tęsiantis ekspresionistines "Brücke" kartos tradicijas, kūrybinės dirbtuvės • Folkloro šventė "Pūsk, vėjuži!" • Medžio skulptorių simpoziumas "Raganų kalnas–2013" • 36–asis tarptautinis Nidos fotografų seminaras • 52–ojo Neringos gimtadienio miesto šventė • Naujų metų sutiktuvių ir kuršietiškos žuvienės ragavimo šventė •

Informacija parengta pagal www.visitneringa.com (organizatoriai pasilieka sau teisę koreguoti renginių datas)Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Renginiai 2017 Neringoje Stintapūkis vasaros atidarymas folkloro festivalis kūrybinės dirbtuvės pleneras simpoziumas Thomo Manno Nida Jazz miesto šventė Nidoje