inc
     


Atnaujinta 2020-07-08

Nuomojamas mini kotedžas Nidoje INFO Nr. 01050

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Šalia namelio lauko poilsio vieta, kur galima išgerti kavos puodelį, o vakare išsikepti šašlyką. Pirmame aukšte miegamajame svetainėje dvigulė lova Jūsų ramiam miegui. Čia pat ir mini virtuvėlėje šaldytuvas, el. virdulys ir el. plytelė, indai su įrankiais. Pro miegamojo, įrengto mansardoje, langelį matosi ir Kuršių marios.
Šalia namelio lauko poilsio vieta, kur galima išgerti kavos puodelį, o vakare išsikepti šašlyką. Pirmame aukšte miegamajame svetainėje dvigulė lova Jūsų ramiam miegui. Čia pat ir mini virtuvėlėje šaldytuvas, el. virdulys ir el. plytelė, indai su įrankiais. Pro miegamojo, įrengto mansardoje, langelį matosi ir Kuršių marios.
Miegamasis mansardoje Mansardoje miegoti mėgsta ir vaikučiai, ir suaugę, nes pro langelį girdisi Kuršmarių ošimas. Per TV ir žinias pažiūrėsite, ir sporto varžybas stebėsite. Pirmame aukšte ir dušas su WC bei prausyklė su veidrodžiu (nuotraukoje nesimato) lauks atlikti savo pareigas.
Į miegamąjį mansardoje užlipame laiptais iš svetainės – miegamojo pirmame aukšte. Mansardoje miegoti mėgsta ir vaikučiai, ir suaugę, nes pro langelį girdisi Kuršmarių ošimas. Per TV ir žinias pažiūrėsite, ir sporto varžybas stebėsite. Pirmame aukšte ir dušas su WC bei prausyklė su veidrodžiu (nuotraukoje nesimato) lauks atlikti savo pareigas.

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Buto nuoma Nidoje


Netoli Kuršių marių kranto, Nidos gyvenvietės etnografiniame sektoriuje stovi mažas mėlynas namelis, kuriame mes nuomojame patalpas poilsiui 2–4 asmenims. Pirmame aukšte yra svetainė – miegamasis kartu su mini virtuvėle, o mansardoje miegamasis Jūsų ramiam poilsiui. Nuo namelio iki Kuršių marių apie 40 – 50 metrų, iki centro gal 200 m. o iki Baltijos jūros bus gal 1,5 km.

Apsigyvenę mūsų bute Jūs rasite visa kas reikalinga poilsiui ir maisto ruošimui. Jums atsivežti nieko nereikia, nes čia rasite viską kas reikalinga kasdieniniams buities poreikiams patenkinti. Šeimininkė mini virtuvėlėje ras inventorių ir įrangą (mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, el. plytelė, el. virdulys ir kt.).

Šalia namelio atsiras ir vieta automobilio parkavimui.

Pailsėję pas mus Nidoje prie Baltijos jūros Jūs būsite gražūs ir laimingi, džiaugsitės kiekviena gyvenimo akimirka ir svajosite vėl atvykti pas mus į Kuršių Neriją – paklajoti kopose ir pušynuose, pasivaikščioti pajūriu ir marių pakrante, pasidžiaugti karališkomis gulbėmis, kurios kaip ir Jūs, labai myli Kuršių neriją ir gyvena čia nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Naglių 5, Nida, Neringa, Lietuva.

Jeigu Jūs norite vykti poilsiauti kartu su gerais draugais ir leisti tylius vasaros vakarus kiemelyje esančioje poilsio vietoje, galite pasiūlyti Jiems apsistoti šalia pat kieme esančių svečių namų apartamente INFO Nr. 01030 ir apartamente INFO Nr. 01040. O jeigu Jūsų šeimynėlė tikrai labai didelė arba gausus draugų būrys – galite išsinuomoti prestižiniame Kopų kvartale esantį dviejų kambarių 4 vietų butą INFO Nr. 01060. Mėstantiems ramybę galime pasiųlyti Purvynės gatvėje esantį dviejų kambarių 4 vietų butą kotedže INFO Nr. 00310.


Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.


Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Kotedžo nuomos kaina parai:
(4 asmenims)

Einamo mėnesio užimtumas

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
Mini kalendorius
May 2021
SMTWTFS
       01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31     
06-01 - 06-30  -  29 - 43
07-01 - 08-31  -  43 - 52
09-01 - 05-31  -  29 - 43

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Kontaktiniai duomenys nėra rodomi.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.        

Rezervuojant poilsio laiką, 30% visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

Sąskaitos Nr.     .

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir kotedžo INFO Nr. 01050.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai. Neatvykus, bei sutrumpinus poilsio laiką avansas negrąžinamas.

Jūsų poilsio laikas nuo užsakytos dienos 16 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką Nidoje

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info