www.kopos.lt
Atnaujinta 2013-04-18

Kambarių nuoma Nidoje, Pamario gatvėje, vieno aukšto su mansarda mediniame name

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Pamario gatvėje, vieno aukšto su mansarda mediniame name su atskiru įėjimu nuomojamas kambarys "Paula - 1" 4 asmenims (2+2 miegamos vietos) ir kambarys "Paula - 2" 2 asmenims (1+1 miegamos vietos).
Namas su kiemu, kuriame yra vietos automobilių parkavimui, yra patogioje Nidos vietoje. Kiekvienas kambarys turi atskirą poilsio vietą lauke, kur malonu išgerti aromatingos kavos, papusryčiauti ar pavakaroti.

Atvykę į Kuršių nerijos kurortą - Nidą praleisti saulėtas vasaros atostogas, mus rasite Pamario 8, Nida, Neringa, Lietuva. Iki Nidos centro 100-120 m, Kuršių marios už 100 m, iki Baltijos jūros – 1,2 km, iki Parnidžio kopos 1 km.

Netoli namo, maždaug už 100 – viena iš įdomiausių Kuršių nerijos lankytinų vietų: GINTARO MUZIEJUS-GALERIJA. (Čia rasite daug informacijos apie Baltijos gintarą: 50 mln. metų senumo Lietuvos aukso pasaulis).


Kuršių neriją, unikalų gamtos kampelį, stulbinantį didinga smėlio kopų simfonija, UNESCO įrašė į Pasaulio paveldo sąrašą. Kad ši moteriškai trapi ir bet kokiems iššūkiams itin jautri vertingiausia Lietuvos saugoma teritorija išliktų savita bei patraukli, nuolat tenka kovoti ir su žmogaus klaidomis, ir su smėlį pustančiais vėjais... Ją vadina gražiausiais vardais – Baltijos perlu, pajūrio puošmena, nuostabiu gamtos kūriniu, o ieškantieji grožio, harmonijos ir ramybės čia atranda rojų... daugiau skaitykite >>>

Kambarių nuomos kainos parai, užimtumo kalendoriai ir kontaktai:

Keturvietis
kambarys Nr.1
INFO Nr. 06851
Dvivietis
kambarys Nr.2
INFO Nr. 06852

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour