www.kopos.lt
По русски RUS Lietuviškai LIT
Atnaujinta 2017-07-08

Poilsis prie marių. Buto nuoma Preiloje.

Nuomojamas butas "Donata" – INFO Nr. 02060

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Buto nuoma Preiloje etnografiniame žvejo name Miegamasis kambarys poilsiui 3 asmenims Miegamasis kambarys poilsiui 2 asmenims Pirmoji poilsio vieta lauke po kaštonu
(nuotrauka nesididina)
Poilsis prie marių. Buto nuoma Preiloje etnografinio žvejo namo antrame aukšte.
Pirmasis miegamasis (15 kv. m – 3 asmenims), TV, komoda, rūbų spinta. Antrasis miegamasis (7 kv. m – 2 asmenims), rūbų spinta Jūsų daiktams. Poilsio vieta lauke po kaštonu. Čia malonu atsipūsti sugrįžus iš pajūrio.
Pro virtuvės langą matosi Kuršių marios Virtuvėlėje rasite visa kas reikalinga Higienos kambaryje praustuvė, dušas Antroji poilsio vieta sodelyje su pavėsine
Pro virtuvės langą matosi Kuršių mariose plaukiojančios jachtos. Virtuvėlėje rasite visa kas reikalinga maisto ruošimui ir saugojimui. Higienos kambaryje praustuvė, dušas ir WC. Antroji poilsio vieta sodelyje pravers susitikimams su draugais.

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Buto, kambario nuoma Preiloje

Poilsis Preiloje – nuomojamas butas Preilos centre prie marių. Vasaros sezono metu ir visus ištisus metus mes Jus kviečiame apsigyventi 2 kambarių (35 kv. m – 5 miegamos vietos) bute, kuris yra senoviško etnografinio žvejo namo antrame aukšte, viename iš ramiausių Kuršių nerijos kurortų – Preiloje, ant pat marių kranto. Apsigyvenę čia Jūs ir Jūsų šeima rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams.

Šeimininkės žinioje yra virtuvė su visa maisto ruošimui reikalinga įranga (dujinė viryklė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, elektrinė sumuštinių keptuvė, indai, puodai, stalo įrankiai. Yra lyginimo lenta su lygintuvu. Į abu miegamuosius ir higienos kambarį patenkate iš virtuvėlės. Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir kitomis smulkmenomis.

Jūsų poilsiui miegamasis kambarys (15 kv. m) į vakarų pusę, kuriame gali ilsėtis 3 asmenys – minkštasuolis, viengulė lova, rūbų spinta Jūsų reikmėms bei TV šalies naujienoms sužinoti.

Mažasis miegamasis kambarys poilsiui (7 kv. m – 2 asmenims) į šiaurės pusę, kuriame rubų spinta Jūsų drabužiams susidėti ir plati dvigulė lova Jūsų ramiam miegui.

Higienos kambaryje yra dušas, praustuvė ir WC. Reikalui esant, galite pasinaudoti ir automatine skalbimo mašina, esančioje namo pirmame aukšte.

Šalia namo yra net dvi poilsio vietos su lauko baldais, kur malonu pasėdėti su aromatingos arbatos ar kvapnios kavos puodeliu, stebėti Kuršių mariose plaukiančius žvejų laiveliais, jachtas ir kurėnus. Tyliais vasaros vakarais, pasikvietę draugus išsikepsite kepsnį ant žarijų ar šašlyką ir ramiai pavakarosite begurkšnodami aromatingą vyną. Norintys pasmalyžiauti rūkytos žuvies, galės daryti tai kas dieną, neš šalia pat kaimynas – Kuršmarių žvejys kasdiena rūko šviežią žuvį ir maloniai aprūpina savo visų kaimynų poilsiautojus ir svečius.

Atstumas nuo buto iki jūros – 2 km, iki Kuršių marių – tik 5 metrai. Iki artimiausios kavinės – 100 metrų, parduotuvės – 100 metrų, autobusų stoties – 120 metrų.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Preilos g. 55–1, Preila, Neringa, Lietuva (poilsis pačiame Preilos centre).


Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(2 kamb. – iki 5 asm.)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
April 2021
SMTWTFS
     01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 
06-01 - 06-30  -  49 - 58
07-01 - 08-31  -  72 - 92
09-01 - 09-30  -  49 - 49
10-01 - 05-31  -  43 - 43

DĖMESIO! Kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.     arba el.paštu    

Rezervuojant poilsio laiką, 30% visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

Sąskaitos Nr.    

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 02060.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
Gairės:Poilsis Preiloje buto nuoma Preiloje nuomojamas butas prie marių šviežiai rūkyta žuvis kasdien Preila gero poilsio