inc
ENG DEU  


Atnaujinta 2020-08-11

Kotedžo “Bronjon” nuoma Nidoje INFO Nr. 01210

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Svetainė antrame kotedžo aukšte. Yra TV o minkštasuolis vakare pavirs dvigule lova. Šalia svetainės miegamajame plati dvigulė lova, spinta su veidrodžiu, staliukas Jūsų patogumui. Miegamajame trečiame kotedžo aukšte – mansardoje trys miegamos vietos (dvigulė lova ir sofa lova). Kotedžas stovi šalia pušynais apaugusios Kuršių marių pakrantės.(iki marių apie 80 m)
Svetainė antrame kotedžo aukšte. Yra TV o minkštasuolis vakare pavirs dvigule lova. Šalia svetainės miegamajame plati dvigulė lova, spinta su veidrodžiu, staliukas Jūsų patogumui. Miegamajame trečiame kotedžo aukšte – mansardoje trys miegamos vietos (dvigulė lova ir sofa lova). Kotedžas stovi šalia pušynais apaugusios Kuršių marių pakrantės (iki marių apie 80 m).
Pakrantėje malonu pasėdėti ant čia įruoštų suolelių ir pasigrožėti nuostabia Kuršmarių panorama. Malonu rytais gurkšnoti aromatingą arbatą virtuvėje ar šalia kotedžo įruoštoje lauko poilsio vietoje. Virtuvėje visa reikalinga įranga maisto ruošimui. Laiptai veda į antro aukšto svetainę ir miegamąjį. Šalia miegamojo antrame aukšte yra higienos kambarys, kuriame prausyklė, vonia ir WC.
Pakrantėje malonu pasėdėti ant čia įruoštų suolelių ir pasigrožėti nuostabia Kuršmarių panorama. Malonu rytais gurkšnoti aromatingą arbatą virtuvėje ar šalia kotedžo įruoštoje lauko poilsio vietoje. Virtuvėje visa reikalinga įranga maisto ruošimui. Laiptai veda į antro aukšto svetainę ir miegamąjį. Šalia miegamojo antrame aukšte yra higienos kambarys, kuriame prausyklė, vonia ir WC.

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Buto nuoma Nidoje


Ramioje Nidos kurorto dalyje, Purvynės g. kotedžas šalia Kuršių marių kranto laukia Jūsų praleisti nuostabias – ypač ramias vasaros atostogas. Iki Kuršių marių tėra tik 80 metrų. Iki centro apie 2000 metrų, iki Baltijos jūros apie 2500 m.

Mūsų kotedžo 3 kambariuose gali patogiai ilsėtis 6 (2+2+1+1) asmenys. Jūsų patogumui šalia kotedžo yra kiemelis su lauko baldais (yra šašlykinė su iešmais). Vakarais čia išsikepsite šašliką ar kepsnį ir prie aromatingo vyno taurės praleisite ramius vasaros vakarus. Virtuvėje rasite viską, kas reikalinga maisto ruošimui (šaldytuvas, elektrinė viryklė, arbatos virdulys, indai, puodai ir kitos smulkmenos).

Antrame aukšte svetainė su TV ir 1 miegama vieta bei miegamasis su plačia dvigule lova, spinta Jūsų rūbams. Šalia miegamojo yra higienos kambarys. Trečiame aukšte – mansardoje miegamasis trims asmenims (dvigule lova ir sofa lova). Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir rankšluosčiais. Šalia kotedžo yra vieta automobilio parkavimui. Jeigu Jūsų yra tik 4 ar 2 asmenys – galime išnuomoti atskirus dviviečius kambarius su individualiais higienos kambariais kiekviename, pačiame Nidos centre INFO Nr. 01500 ir INFO Nr. 01510.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Purvynės 39G Nida, Neringa


Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų yra poilsio aikštelė su lauko baldais.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.


Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Kotedžo nuomos kaina parai:
(2 kamb. – 2+1 vietos)

Einamo mėnesio užimtumas

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
Mini kalendorius
December 2020
SMTWTFS
   01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
05-01 - 06-20  -  58 - 72
06-21 - 08-23  -  80 - 95
08-24 - 09-15  -  60 - 75

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Kontaktiniai duomenys nėra rodomi.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.     arba el.paštu    

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą.

Sąskaitos Nr.   “Swedbank” AB   SWIFT kodas HABALT22. Nuomotojas Julija – Jandira Mačernienė.

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir kotedžo INFO Nr. 01210

Rezervavus kotedžą iš anksto ilgiau negu 7 paroms, nuomos kaina mažinama 5% visam rezervuotam poilsio laikui. Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką Nidoje

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.


Google
 

Vaiva.lt apie tai, kas daro mus laimingai!
Virtualios 3D panoramos
Aktyvus poilsis Jums
Nidos kempingas
Kelionės su PegasusTour
Kalbos praktikos centras
Vaikiški drabužiai internetu
Dovanėlės sužadinti aistrą

Pradžia * Neringa * Atvykimas * Skelbimai * Parduoda * Renginiai

Apgyvendinimas: Nida * Preila * Pervalka * Juodkrantė * Palanga * Nuoma žiema

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: info