www.kopos.lt
Atnaujinta 2017-05-20

Dviejų kambarių kotedžo nuoma Nidoje. Ramus poilsis Jums!

Kotedžas "Vasarėlė" - INFO Nr. 00450

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

Nida – Lietuvos perlas, kuri įkvepia savo aura ir nuostabia gamta. Kotedžas iš rytų pusės. Čia galima parkuoti automobilį bei laikyti dviračius. Kotedžo nuotrauka iš vakarų pusės. Žavinga Nida!
Į antrą aukštą pakilsite mediniais laiptais. Antrame aukšte yra TV, žurnalinis staliukas, minkštas kampas. Antrame aukšte yra svetainė (19 m2), kurioje yra TV, patogus ir erdvus minkštasis kampas, kuris išsiskleidžia į didelę miegamą lovą. Virtuvėje rasite visko, ko reikia patogiam poilsiui (šaldytuvas, indaplovė, mikrobangų krosnelė, indukcinė kaitlentė su orkaite bei kiti reikmenys). Virtuvėje yra sofa su miegamojo mechanizmu, t.y. gali būti išskleidžiama į miegamą lovą.
Trečiame aukšte, mansardoje (18 m2), yra miegamasis. Čia rasite dvigulę lovą, erdvią spintą. Dušas yra vonios kambaryje. Vonios kambaryje taip pat yra patogi kriauklė, spintelė su veidrodžiu, gyvatukas.

Kviečiame Jus atvykti į Nidą. Laukiame Jūsų!

Mums rūpi Jūsų geras poilsis ir patogumai. Virtuvėje rasite būtiniausius daiktus, kurių reikia valgio gaminimui (indai, puodai, stalo reikmenys, lėkštės, puodukai, stiklinės, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektrinė viryklė su orkaite, elektrinis virdulys ir kt.). Kotedže yra TV. Galimybė naudotis Wi-fi ryšiu.

Komfortiškai mūsų kotedže gali ilsėtis 4 žmonės. Kotedžo viduje rūkyti draudžiama.

Atstumas iki jūros – 2000 metrų, iki marių – 150 metrų. Iki artimiausios kavinės – 400 metrų, parduotuvės – 1000 metrų, banko – 1000 metrų, autobusų stoties – 1300 metrų.

Kotedžas Nidoje, į blokuotus namus virstančio garažų masyvo vidury. Nepaisant besitęsiančių masyve pokyčių, vieta - rami ir čia rasite viską, ko reikia poilsiui. Ilsėtis pas mus patogiausiai šeimai, atvykstančiai su automobiliu ar dviračiais, mėgstantiems jūrą ir gamtą.

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir rankšluosčiais. Tačiau, jei norite atsivežti savo komplektus, pritaikysime už tai nuolaidą nakvynėms.

Laukiame Jūsų šią vasarą ir tikimės, kad poilsis Nidoje Jums suteiks energijos bei malonių įspūdžių visiems likusiems metams.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Purvynės g. 87, LT-5872 Nida, Neringa.


Su gyvūnais (augintiniais) neapgyvendiname.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų poilsio aikštelės nėra.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Yra galimybė naudotis bevielio interneto prieiga nemokamai (WiFi).

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Kotedžo nuomos kaina parai:
(2 kamb. - 2+2 asm.)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
October 2020
SMTWTFS
     01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
06-01 - 06-30  -  45 - 55
07-01 - 08-31  -  50 - 75

Dėl kainų galima derėtis.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel. +370 615 89589     arba el.paštu vilma.als@gmail.com    

Rezervuojant poilsio laiką, 30 procentų visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į kotedžo savininko atsiskaitomąją sąskaitą:    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laikotarpį.

Rezervavus kotedžą iš anksto ilgiau negu 10 parų, nuomos kaina mažinama 5% visam rezervuotam poilsio laikui. Anuliuoti rezervavimą prieš 30 dienų iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour