www.kopos.lt
Atnaujinta 2020-08-19

2 kambarių per du aukštus buto nuoma Nidoje poilsiui ištisus metus

Butas "Alvydas" pačiame Nidos centre, ramioje ir patogioje vietoje - INFO Nr. 00320

Paspauskite pele ant nuotraukos, kurią norėtumėte pamatyti didesnę. (Nuotrauka atsidarys naujame lange!)

2 kambarių per du aukštus buto nuoma Nidoje poilsiui ištisus metus Svetainė, virtuvė ir valgomasis yra vienoje bendroje patalpoje. Virtuvėje mikrobangų krosnelė, elektrinė viryklė ir kiti prietaisai. Higienos kambaryje antrame aukšte praustuvė su veidrodžiu ir WC
Butas yra naujai renovuoto namo antrame – trečiame aukšte. Svetainė, virtuvė ir valgomasis yra vienoje bendroje patalpoje. Virtuvėje mikrobangų krosnelė, elektrinė viryklė ir kiti prietaisai. Higienos kambaryje antrame aukšte praustuvė su veidrodžiu ir WC.
Vaizdas iš balkono trečiame aukšte, o už pušyno Kuršių marios (200m) Į miegamąjį trečiame aukšte pakylame iš svetainės mediniais laiptais Miegamąjame 4 (2+2) miegamos vietos, balkonas su Nidos panorama... Higienos kambaryje trečiame aukšte dušo kabina, praustuvė, WC.
Vaizdas iš balkono trečiame aukšte. Už pušyno Kuršių marios (200m). Į miegamąjį trečiame aukšte pakylame iš svetainės mediniais laiptais. Čia 4 (2+2) miegamos vietos, balkonas... Higienos kambaryje trečiame aukšte dušo kabina, praustuvė, WC.

DĖMESIO! Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti čia - Buto nuoma Nidoje

Vasaros atostogas ir poilsiui ištisus metus kviečiame poilsiauti 2 kambarių per du aukštus erdviame bute (65 kv. m – 6 miegamos vietos (2+2+2), kuris yra naujai renovuoto trijų aukštų namo antrame – trečiame aukštuose. Namas stovi centrinėje Nidos dalyje, netoli pašto iri katalikų bažnyčios. Netoli namo (už 200m) prie Kuršių marių yra mini golfo aikštynas, vaikų žaidimo aukštelė pušyne.

Apsigyvenę čia Jūs rasite viską ko reikia poilsiui, maisto ruošimui ir kasdieniniams poreikiams. Pilnai aprūpiname patalynės komplektais, rankšluosčiais.

Svetainė, virtuvė ir valgomasis yra vienoje bendroje patalpoje (27 kv. m). Virtuvė su visa maisto ruošimui reikalinga įranga (elektrinė viryklė, šaldytuvas - šaldiklis, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, indai, puodai, stalo įrankiai, bokalai, taurės ir. t.t.

Jūsų poilsiui erdvi svetainė, kurioje reikalui esant, gali ilsėtis net 2 asmenys – minkštasuolis pavirsta patogia dvigule lova. Yra Palydovinė TV , atviras balkonas. Antrame aukšte taip pat Jūsų patogumui yra atskiras higienos kambarys su praustuve ir WC.

Iš svetainės mediniais laiptais pakylame į miegamąjį trečiame aukšte (25 kv. m - 2+2 mieg. vietos). Yra dvi plačios tachtos, kurios išskleistos pavirsta patogiomis dvigulėmis lovomis. Yra spinta su veidrodinėmis durimis Jūsų drabužiams ir daiktams susidėti. Čia pat ir antras erdvus (7 kv. m) higienos kambarys, kuriame dušo kabina, praustuvė su veidrodžiu, WC, o vonios kambario spintoje galite surasti feną, lygintuvą su lyginimo lenta, rankšluosčius ir higienos priemones.

Atstumas nuo buto iki jūros - 1200 metrų, iki Kuršių marių - 200 metrų, iki Parnidžio kopos – 700 m. Iki artimiausios kavinės - 80 metrų, parduotuvės - 70 metrų, banko - 50 metrų, autobusų stoties - 320 metrų. Netoli namo - paštas, vaistinė, ligoninė ir greitoji med. pagalba.

Laukiame Jūsų atvykstant adresu: Taikos 7 - 35, Nida, Neringa, Lietuva.


Su gyvūnais (augintiniais) apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimas nepritaikytas neįgaliesiems.

Šalia namų yra automobilių parkavimo vieta.

Šalia namų poilsio aikštelės nėra.

Maitinimo paslaugos neteikiamos.

Galimybės pasinaudoti interneto prieiga nėra.

Užimtumo kalendorius (Kalendorius atsidarys naujame lange!)

Buto nuomos kaina parai:
(2 kamb. - iki 4 (2+2) asm.)

Užimtumo kalendorius

Sezonas
Litais LTL
Eurais EUR
April 2021
SMTWTFS
     01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 
05-01 - 05-31  -  75 - 75
06-01 - 07-10  -  85 - 90
07-11 - 08-31  -  90 - 110
09-01 - 09-30  -  85 - 85
10-01 - 04-30  -  75 - 75

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs. Kontaktiniai duomenys nėra rodomi.


Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar.

Užsakymai priimami tel.     arba el.paštu    

Rezervuojant poilsio laiką, 30% visos mokėtinos sumos avansas pervedamas į buto savininko atsiskaitomąją sąskaitą:    

Pavedime prašome nurodyti savo vardą, pavardę, poilsio laiką ir buto INFO Nr. 00320.

Anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.

Į viršų

Grįžti į nuomos paiešką

Už informacijos autentiškumą, apibūdinančią nuomojamas patalpas, atsako patalpų savininkas.

Tweet
Google
 

© Šio tinklapio visos turtinės ir neturtinės teisės priklauso tinklapio savininkui. Tinklapio naudojimas komerciniams, profesiniams ir kitokiems ne asmeninio pobūdžio tikslams yra draudžiamas ir užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Tinklapio administratorius: infoVirtualios 3D panoramos  Aktyvus poilsis Jums  Vaikiški drabužiai internetu  Dovanėlės sužadinti aistrą 
Virtualus žurnalas Vaiva.lt  Kalbos praktikos centras Lingualit  Kelionių agentūra PegasusTour
 
2 kambarių per du aukštus buto nuoma Nidoje poilsiui ištisus metus ir vasaros atostogoms butas Nidos centre ramioje ir labai patogioje vietoje